folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Piyasadaki Satılan Telefonlar Ve Haklarında Ki Görüşlerim

Piyasadaki Satılan Telefonlar Ve Haklarında Ki Görüşlerim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek

mi4 kullanıyorum mi4 e bakarak xiaomiyi yorumlamak gerekirse ben artık mi dısında telefon kullanmam arkadaş.. valla o kadar memnun kaldım ki powerbank ve kulaklığıda xiaomiden aldım.. ürünleri hem performans olarak hemde şıklık açısından acayip iyi:)

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

1000 - 1200 tl arası almamı önereceğin telefonlar hangileridir peki hocam ?

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    NaZi_ bunu yazdı

Kaçak Xaiomi mi 5 ancak garantisi yok işte

Lenovo p1 bataryası uzun gitsin diyorsann

General Mobile 5 Plüs : hem güncel olsun hem kasmasın diyorsan

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

iphone se'nin boyutu 5s le ayni mi ?

black implies white, self implies other, life implies death.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı

Kasa ve ekran 5s arka kamera ve işlemci 6s

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı
    nurulmac11 bunu yazdı

Kasa ve ekran 5s arka kamera ve işlemci 6s

Ekran zaten ilk iPhone'dan beri aynı kalitede. Sadece Plus modellere 1080P ekran koymaya başladılar. 5.5 inç ekranda 760P çözünürlük sırıtırdı yoksa.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    NaZi_ bunu yazdı

Kaçak Xaiomi mi 5 ancak garantisi yok işte

Lenovo p1 bataryası uzun gitsin diyorsann

General Mobile 5 Plüs : hem güncel olsun hem kasmasın diyorsan

Lenovo  vipe p1 aldım dün. Mediamarkt tan 1.200 TL ye. Sabah 6:30 da şarjdan çıkardım. Şu anda %63.

Naber la?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bugün Samsung servisinden öğrendiğim bir bilgiyi sizlerle paylaşmak istedim. Galaxy S7 ve S7 Edge'de sıvı soğutma sistemi var bilineceği üzere. Bu tertibatın ömrü 2 yılmış. 2 yıl ve sonrasında cihazda ısınmaya bağlı sorunlarla karşılaşmanız yüksek ihtimal. Servisteki adam aslında hiç konulmasa daha iyiydi dedi bu olay için.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Bugün Samsung servisinden öğrendiğim bir bilgiyi sizlerle paylaşmak istedim. Galaxy S7 ve S7 Edge'de sıvı soğutma sistemi var bilineceği üzere. Bu tertibatın ömrü 2 yılmış. 2 yıl ve sonrasında cihazda ısınmaya bağlı sorunlarla karşılaşmanız yüksek ihtimal. Servisteki adam aslında hiç konulmasa daha iyiydi dedi bu olay için.

İki yıl sonra zaten garanti bitiyor ısınma başlar yenisini alırlar mantığı 

Toplam Hit: 3588 Toplam Mesaj: 40
telefon telefon