folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder PKK İti Ve Tahribat Müridinin Konuşması

PKK İti Ve Tahribat Müridinin Konuşması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    suiQast
    suiQast's avatar
    Erkek
    sen öyle san iki yıla kadar  televizyonlarda kürtçe yasağı vardı ben dilimi neden  konuşamıyrum lazlar konuşbilio

Dınya guleke, bêhn bıke û bıde hevalê xwe
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByOzaN
    ByOzaN's avatar
    Erkek

30 Yıldırda Bu Hayinler Askerimize Kurşun Sıkıyo ve Kürtler Hala Yükselebiliyo Sen Hala Zırvalayıp Pkk yı Destekliyosun Apoyu Desteklemen Pkkyı desteklemektir..

Byozanwt@gmail.com gel konuşalım  msn

Yok imzam falan
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mcking
    mcking's avatar
    Erkek

Bende bu kavatların sitesinde virüs yayınladıktan sonra webmaster bana mail attı.

Aynen Şöyle: 

Kimden:"Rojhat Tolhildan" <webmaster@.......com>     [Göndereni Engelle]   [Adres Defterine Ekle]
    Kime:manhunter91@mynet.com( bu ben oluyorum)
    Konu:alcak
    Tarih:31/01/2006 3:40

asil sutlanmayi sen bundan sonra göreceksin lamercik:) lamercik diyorum
    cünkü daha lamer bile degilsin. agzinin sütü ile aklin sira hack yapmaya
    calsiacaksin. bundan sorna sitede görüldügün yerde banlanacaksin haberin ola

Kimden:"Rojhat Tolhildan" <webmaster@........com>     [Göndereni Engelle]   [Adres Defterine Ekle]
    Kime:"manhunter91" <manhunter91@mynet.com>
    Konu:AW: alcak
    Tarih:31/01/2006 17:08
    Mesaj   önceki | sonraki

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gulyabani
    gulyabani's avatar
    Erkek

bi kere de ben böyle bi piçle konuştuydum. 2 dk geçmeden bi tanesi daha beni listeye ekledi. konuşuyolar yok Atatürk e bilmem küfürler, apo bigün imralı dan çıkıp şöle böle yapcakmış, apo olmasa bunlar sefaletten açlıktan gebercekmiş...

takmayın böyle dallamaları salak salak konuşuyolar. silin gitsin.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek

suiQast bunu yazdý:

vatan haini de deilim bunu bil ayrýca kusura bakmasýn o kardeþ ben zannettim bana diyo msn adresini niye saklýyon diyee özür dilerim o arkadaþtan ve ben vataný çoook sewiyom  laz olsun türk olsun ama ismimiz çýkmýþ 90 na  inmez 80 ne

arkadasim onemli degil bensana degil o pkk li dedigin kisiden bahsetmistim  bu arada cogu konu altindada belirtmisimdir bu vatan budevlet kurtlerin lazlarin alevileri ve bircok irkin mucadelesiyle kaniyla kurulmus kazanilmistir gidin canakkaleye bakin nekadar kurt mezari var herzaman diyorum kurt turk birdir kardestir ama bazi kisiler iste cahil kisilerin kafasina girip boyle isyan cikariyor kullaniyorlar bizdede cok suc var cunki cogumuz pkk liyla kurtu ayirt edemiyoruz ve hepsini bir tutuyoruz bu cok yanlis resmen kurtleri pkk militani olmaya zorluyoruz  turkiye buyuk buzamanakadar hepberaber yasamisiz bundan sonra neden yasamayalim 

insan bir butundur ve insanlara yaklasirken kinle onyargiyla yaklasmamaliyiz karsimizdakini tanimak istiyorsak ona tarafsiz bir sevgiyle yaklasirsak o kisinin karekterini icindeki iyiligi daha iyi anlariz

Ataturk nedemis nemutlu turkum diyene 

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
Toplam Hit: 5688 Toplam Mesaj: 36