folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder PKK Örgütleri Harekete Geçmiş (Peh)

PKK Örgütleri Harekete Geçmiş (Peh)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

abicim burası tahribat burda akıllı adamın işi olmaz bu biir

ayrıca felsefe yapma bu da ikii :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    cendell bunu yazdı:

Yeni üye oldum bu siteye ve keşke olmaz olsaydım diyorum şimdi... Konuşacagını bilmeyen bir çok insan var burda ve cumle kurarken nasıl bir cumle kurdugunun farkına varmayan bir çok insan... Hiç dusundunuzmu biz ne haldeyız? almış basınızı gidiyor ve bolca kufurler ediyorsunuz. Sizce bu, bir muslumana yanı akli selim olan bir insana yakısırmı? Bence siz bunu dusunun; Biz müslümanlar ne haldeyiz? Hiç sordunuzmu bu soruyu kendınıze; Peki müslüman kardeşlerim ne halde? onlar aç iken onların bir kuru ekmeğe muhtaç olduklarını ve ne halde olduklarını dusunuyormuyuz?. Hz. Peygamber (s.a.v) (Komşusu açken kendisi tok yatan bizden deildir) diye buyuruyor... Neyse deveye çomak atmak gibi birsey bizim kisi... Müslüman ismini taşıyan herkesin böyle dusunmesini istiyorum...

Ağzınızdan çıkanlara dikkat edin!!!

BİRADER ŞİMDİ KÜFÜRÜN,AÇ İNSANLARIN,İSLAMİYETİN BURADAKİ TARTIŞILAN KONUYLA NE ALAKASI VAR.KALKMIŞ BURDA FELSEFE YAPMIŞSIN AYRICA SİTEYİ BEĞENMEDİYSEN BURAYA DA GİRMEZ YORUM DA YAZMAZSIN.

ASIL KONUYA GELİNCE,EĞER DİYALİZ MAKİNASI APO KÖPEĞİNE GİTTİYSE YAZIKLAR OLSUN.MEMLEKETTE Bİ DÜNYA DİYALİZ BEKLEYEN HASTA VAR,MADEM AVRUPA BİRLİĞİNE GİREMEYİZ DİYE İTİ GEBERTMEDİLER BIRAKIN BARİ KENDİ GEBERSİN.AVRUPANINDA   A.K. AMERİKANINDA,PKK NINDA BUNLARIN KENDİSİ TERÖRİST

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    multiyano
    multiyano's avatar
    Erkek
    Bunların Varya  Topunun a.q  şerefsizler .Ben olsam Varya  Bu adamı  Şehit Ailelerının  Eline  verırım Doğrasınlar  köpeklere  versınler  etlerınıde.

imza
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Black_AngeL
    Black_AngeL's avatar
    Erkek
    RNA bunu yazdı:

hep birlikte belirli bir saat belirleyip aynı anda beddua edelim derim bu mübarek ayda tutar gibi geliyo bana ben size ornek bir şeyler yazayım

ornek beddua : sıçarken eli gotüne kaçar inşallah
    ornek tekerleme : toptiritaşşaktoparlak apo vs...

sizlerde bir şeyler yazın bari boyle dokelim içimizi

Aramızda Dindar Arkadaşların Olması ne kadar Güzel :P

...::::HER TURK HACKER DOGAR::::...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

müslüman arkadaşların kendini düşünmüyor.

filistin değil miydi israil e toprak satan araplar eğil miydi bizi arkadan vuran.

ak salağı  ümmetçi seni burda türeklerden bashediorus.

bu bize gelmiş müslümanlardan bahsedior.

müslümanların durumu kötü olsa nükleeer roket yapmaslar hıyar seni

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    ic3 bunu yazdı:

müslüman arkadaşların kendini düşünmüyor.

filistin değil miydi israil e toprak satan araplar eğil miydi bizi arkadan vuran.

ak salağı  ümmetçi seni burda türeklerden bashediorus.

bu bize gelmiş müslümanlardan bahsedior.

müslümanların durumu kötü olsa nükleeer roket yapmaslar hıyar seni

her yerde seviyeni belli ediyosun ya sana helal olsun

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    student
    student's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bence haksızlık etmeyin apo ya,  Real Kurd kardeşimizin 10 km uzağından bolbol tavuk yemeği ile beslememiz lazım apo yu, hatta oranın kuşlarının sütüyle beslememiz lazım apo yu,

şurda kaç tane bebek katilimiz var ki,

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hypnotize
    Hypnotize's avatar
    Erkek
    apo idam ediLirse ATATURK`ten farki kaLmaz yandasLari icin. cunku onLarin kahramani apo. bunuda hesaba katin. apo denen serefsizin oldurulmesi onlari ayaklandiracaktir. we bu durumda su zamana kadar katlettikleri insan sayisi kadar gene insan katledecekler. hatta cigrindan cikip heykelini dikmeye calistiklari yerlere apo denen serefsizin resmini bile asacaklardir. orda o kapali yerde eceliyle gebermesi bence daha iyi. tabi beslemekle hata yapiyoruz. bi arkadasimiz demiski degil diyaliz makinesi bi kutu aspirin bile wermemek lazim o serefsize. ama bi sey geldi aklima ne kadar dogru oldugu bilinmez ama apo denen serefsize hapishanede besleyerek we bakarak turkun ustunlugunu bir kez daha kanitlamis oluyoruz. yanlismi ?

tamam peki hersey guzel yasamdaki gunler gecici dostlar neki hersey ayni umutsa yalan yani bitebilir yani gorebilir seni bugun allah yani dogabilir icinde melek yada seni gorebilir bu gece seytan yani dogabilir icinde iblis
Toplam Hit: 4500 Toplam Mesaj: 19