Pkk.Org Hacked

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  spear
  spear's avatar
  Kayıt Tarihi: 22/Şubat/2005
  Erkek

  site bugün ele geçirilmiştir... emeği geçen herkese teşekkürler...


  spear
 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  VoLaTiLe
  VoLaTiLe's avatar
  Kayıt Tarihi: 31/Ağustos/2005
  Erkek
  İleti kullanıcının iradesi ile tarafından düzenlenip, silindi.

  Wellcome to Digital Hell! I"am Real VoLaTiLe Help!
 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Scavenger
  Scavenger's avatar
  Kayıt Tarihi: 05/Ağustos/2005
  Erkek

  spear kardeşim site ftp sini ele geçirmeden yada domain i almadan tamamen ele geçirilmiş sayılmaz deface ettim de saldırdıysan


  Siz bu kadar nasıl saçmalayabiliyorsunuz cewap yazan arkadaşlar !?!


  Arkadaşlar DDOS yaparak saldırmış siteye zarar vermiş vede açılmamasını sağlamış siz bunu bile yapmadan yapana neden bok atıyorsunuz ? önemli olan index atıp kendini reklam yapmak mı ? o allahın belası teröristlere karşı koyabileceğimizi göstermek mi ! msn de nick başına (TT) koyarak zarar veremiyorsunuz ne yazık ki bunlara ..biraz mantıklı düşünün ddos a lamer diyen elinden geleni ardına koymasın bakalım ne yapabiliyor öyle değil mi ? biraz insanları küçümsemektense kendinizi tanısanız helal olsun abi keşke bizede haber verseydin destek olurduk demeyi öğrenin ( sadece bu konuyla ilgili değil yazdıklarım bi iki konuda daha sinirim bozuldu .. )


  güle güle ..


  Siteden üyeliğimi silerseniz sewinirim !
 4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  CANN1
  CANN1's avatar
  Kayıt Tarihi: 28/Ağustos/2003
  Erkek
  beyler bu tür konularda bizide çağırınki adam akıllı halledelim birlikten kuvvet doğar unutmayın.. hep birlikte saldırmış olsak eminim indexi bile hallederdik neyse gelecek sefere artık ok yinde ellerinize sağlık en azından uğraşmışsınız

  Carpe Diem
 5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  PacoRabanne
  PacoRabanne's avatar
  Kayıt Tarihi: 08/Eylül/2005
  Erkek

  Scavenger kardeşim doğru söylüyor. Neden bazı gerizekalılar çok bi sikim biliyolar diye götleri kalkıyo anlamam!! Olum adam akılı konuşun sitelerde milleti hemen terslemeyin Sanal alemi çok iyi bilirsin bi bok fayda etmez birisi gelir Realde siker belanı ondan sonra amı götü dağıtırsın görürsün hackerlığı..!


  Fuck this world if they cant understand me!!!
 6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Fistandantilus
  Fistandantilus's avatar
  Kayıt Tarihi: 28/Eylül/2004
  Erkek

  Burası bi internet hack sitesi ve biz bilgili insanlarız(bazılarımız) hack açısından ele alırsak yaptığı lamerlıktır, siteye ddos çekmiş sonada ele geçirdim demiş ki ddosu 5 yaşındaki velette yapar. Ben mesela yapacak durumdayım ama yapmıyorum ve kimseye de birşey kanıtlamak zorunda değilim.


  Realde biri gelir ziker diyen arkadaşa söylüyorum. Bizler hackerız ve Real hayat zikimizde değil; madem Realde çok güçlüsünüz, delikanlısınız gidin Real hayatınızda aptal yalan piyasa dünyanızda yaşayın. Intenet üstünde küfür etmek kolay sizin yaptığınız gibi ama şunu unutmayın ki Internet üzerinde cezalandırırlırsınız ve Real dünyanız bi b.kunuza yaramaz.


  Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
 7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  PacoRabanne
  PacoRabanne's avatar
  Kayıt Tarihi: 08/Eylül/2005
  Erkek

  zumsuk kardeşim ben o lafı sana özel yazmadım ki! fazla lafı uzatmaya gerek yok..!


   


  ÖNCE İNSANA SAYGI!!!

  Fuck this world if they cant understand me!!!
 8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Scavenger
  Scavenger's avatar
  Kayıt Tarihi: 05/Ağustos/2005
  Erkek

  Arkadaşlar birbirinizi yemeyin burada hepimz dostuz vede burası real değil net platformu ( azcıkta sewiyeli olun plz )


  bende mesajımda belirtmiştim onun adı hack degil deface vb. dir diye fistandantilus ağam arkadaşa lamer diye hitab etmen bence iyi değil yani adam elinden geleni yapmış " vay mala bak ddos yapmıs " değil mesele o hedef sitenin içeriğine zarar vermek. anlamak istemiyorsunuz ki ne demek istediğimi sadece HACKED demesi yanlış olmuş oda lamerlığından değil HACK NEDİR ? sorusunun cevabini bilmediğinden. burda polemiğe sebep olmak için yazmamıştım o mesajımı lütfen yanlış anlamayın vede bu sitedeki BİLGİLİ arkadaşlar lütfen bilgilerini sözle değilde uygulamayla kanıtlasınlar .. bizim internetteki gücümüz bu bilgili arkadaşlardan oluşuyor ama işlev olmayınca böyle teröristler alıyor başını gidiyor .. daha mesaj yazmayacagım bu konuya ne demek istediğimi anlamayan 10 kere daha okusun anlar. spear HACKED dediyse vede ddos yaptıysa onu aşşağılamaktansa bak kardeşim bu bir hack değildir siz saldırıp geçici süre servis dışı bırakmışsın genede ellerine sağlık demeli benim düşüncem ..


  Siteden üyeliğimi silerseniz sewinirim !
 9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  spear
  spear's avatar
  Kayıt Tarihi: 22/Şubat/2005
  Erkek

  Arkadaşlar. bu sitenin HACKLENMESİYLE benim bir alakm yok. ayrıca çevreye bok atmayı seven arkadaşlar. sizde sayfa görüntülenemiyor olarak görünüyor, şu an bende de... ama isterseniz size sitenin ana sayfasının HACKLENMİŞ görüntüsünü gönderebilirim. biz bilmiyormuyuz hack nedir, ne değildir.


  Ayrıca tahribat yöneticilerine bir tavsiye sadece. önceleri sitede bu tür (aptal, gerizekalı, bi zikim, bok vs...) gibi şeyler yoktu???


  spear
 10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  THT2005
  THT2005's avatar
  Kayıt Tarihi: 08/Eylül/2005
  Erkek
  yine en çok kızdığım şey yapılıyor..Lamer kelimesinin ne anlama geldiğini bilmeyenler Lamer kelimesini kullanıyor..O zaman heppimiz lameriz..

  Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
Toplam Hit: 2611 Toplam Mesaj: 10