folder Tahribat.com Forumları
linefolder Database - Veritabanı
linefolder Plask Den Anlayan Varmı Ya Baksıns Bi Acil??

Plask Den Anlayan Varmı Ya Baksıns Bi Acil??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Bir arkadaşa site kuracam plask zımbırtısı varmış veri tabanı adı oluşturdum kullanıcısı şifresi oluşturdum ama giriyom kabul etmiyo cpaneldeki gibi kullanıcıadı_veritabanı adı şeklindemi girilecek yoksa farklımı giriliyo baken hele bi

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    nası yani hata ne?

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    kardeş site de veritabanını gördüremedim plask de ilk defa uğraşıyom mesela ahmet veritabanı mehmet kulmlanıcı adlı bir veritabanı oluşturdum config in içine direkt ahmen veri tabanı user name e mehmet mi yazacam (yazınca olmuyo) yoka kullancı adı_ahmet veri tabanı kullanıcıadı_mehmet user name mi yazacam

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    pm attım bi bak oraya sabah sabah burdan basmıyo kafa :P

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    prokto
    prokto's avatar
    Erkek

Alpercim pleskte cpaneldeki gibi öyle kullanıcışeysi_başkabişeysi değil direk ne yazdıysan o. bi de her pleskte hemen aktif olmuyo  oluşturduğun veritabanı.

Bazılarıında bi kaç saat sonra başlıyo çalışmaya.Bende öyleydi bi aralar.he bi de config dosyasına chamod 777 uygulamazsan daveritabanı yokmuş gibi muamele yapıyo sana.

Bu imza çok eskidi artık...
Toplam Hit: 1923 Toplam Mesaj: 5