Platonik Aşk Yaşıyorum :(

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Trzes
    Trzes's avatar
    Erkek

Selamın aleyküm ;

Öncelikle hayırlı akşamlar hepinize.

konuya üzülerek başlıyorum :(

Aşık Oldum !!!

Genelde kendimi aşka vermezdim 1 kız ile 2 yıldır çıkıyordum! ve 3 hafta önce bu kıza 2 yıldır seni kandırıyorum nazik ve çok delice sözlerle yol verdim.

ve yanımda ağladı falan kendimce bi havalara girdim şimdi ise çok pişmanım ne oldusa ayrılınca değerini anladım 1 hafta önce konuştum bida olmazmı 

gibisinden bana dedi yinemi kandırıcaksın bende sen bilirsin dedim ve ağladı ben yine bi havalardayım ama havayla olmuyo içimde büyük bir acı var.

valla yatamıyorum :) aklımdan çıkmıyo 10 saniye bile arabesk müzik dinliyemiyorum

---------------------

Yarın yüz yüze konuşucam

nasıl bir tavırla çıkim karşısına neler söyliyeyim kırılan kalbi geri almak için yoksa ölücem buralarda aşk acısı çekiyorum

yorumlarınızı bekliyorum.

konuyu açarken belki bazı yerlerinde saçmalamışsındır ama kısa şekilde ifade etmek istedim.

www.Kizderbent.org www.Paylasdir.com www.Csoynat.com www.Gurk4n.tr.gg www.Csoynat.net www.GurkanAltbas.com www.Oguntavukculuk.com www.Kizderbent.com www.fatmagulunsucune-izleyin.com www.diziseyretin.com ------------------- Counter Strike 1.5 Serverler. Cs1.csoynat.com Cs2.csoynat.com Cs3.csoynat.com Cs4.csoynat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gecelerisarankorku
    gecelerisarankorku's avatar
    Erkek

ben de platonik asık oldum ama bir turlu konusamıyorum konusursan bana da soyle nasıl yaptıgını

Karayollarında degil senin kollarında ölmeyi tercih ederim!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

Unutursun hocam. Aynı şeyi bende yaptım. 3 defa kız terkettim. 3 defada tekrar dönen ben oldum, 4. de tekmeyi o attı. :)  Atmasa şaşardım, kaşındım zaten. :) Anlıyacağın ilişkide şans olayı sözden ibaret. Ayrılırken söylenen sözler sittin sene çıkmaz onun aklından. O yüzden unut derim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Trzes
    Trzes's avatar
    Erkek

coLin bunu yazdı:
    -----------------------------

Unutursun hocam. Aynı şeyi bende yaptım. 3 defa kız terkettim. 3 defada tekrar dönen ben oldum, 4. de tekmeyi o attı. :)  Atmasa şaşardım, kaşındım zaten. :) Anlıyacağın ilişkide şans olayı sözden ibaret. Ayrılırken söylenen sözler sittin sene çıkmaz onun aklından. O yüzden unut derim.

-----------------------------

hocam öle diyosun ama işi hallettim benim gibisi yok artık :) zaman su gibi akıp geçiyo

www.Kizderbent.org www.Paylasdir.com www.Csoynat.com www.Gurk4n.tr.gg www.Csoynat.net www.GurkanAltbas.com www.Oguntavukculuk.com www.Kizderbent.com www.fatmagulunsucune-izleyin.com www.diziseyretin.com ------------------- Counter Strike 1.5 Serverler. Cs1.csoynat.com Cs2.csoynat.com Cs3.csoynat.com Cs4.csoynat.com
Toplam Hit: 1135 Toplam Mesaj: 4