folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Play Station 4 Tam Olarak Ne Zaman Çıkıyor ?

Play Station 4 Tam Olarak Ne Zaman Çıkıyor ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek

hocalar sakin olun sony de çalışıyorum. bize açıklanan aralık ayı içerisinde satışa çıkacağı. yöneticilere tahmini fiyat da sorduk 1249-1349 arası olur dediler 1500 gibi bir rakamı bulmaz.ithalat izinleri tamam sadece sipariş adedi verildi tamamlanınca yola cıkacak

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek
    bamboocha bunu yazdı

hocalar sakin olun sony de çalışıyorum. bize açıklanan aralık ayı içerisinde satışa çıkacağı. yöneticilere tahmini fiyat da sorduk 1249-1349 arası olur dediler 1500 gibi bir rakamı bulmaz.ithalat izinleri tamam sadece sipariş adedi verildi tamamlanınca yola cıkacak

sen optimumda çalıyorsun dimi hocam ismin nedir yakınmdasın geldiğimde yanına uğrayayım 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

aralıkta çıkar türkiyede

alınacak tek oyun bf 4

64 oyunucu ile savaş zevki profit

bf + ps paketi muhtemelen 1499 olur

"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek
    archair23 bunu yazdı
    bamboocha bunu yazdı

sen optimumda çalıyorsun dimi hocam ismin nedir yakınmdasın geldiğimde yanına uğrayayım 

hocam optimumda değilim artık zorlu awm zincirlikuyudayım gelenim gidenim yok :( gelin beklerim

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek
    BlackStorm bunu yazdı

TeknoSA'daki bir çalışana sorduğumda aralıkta satışa çıkacağını ve fiyatının da 1.500 TL olacağını söylemişti.

naptın be hocam 

bende 400 $ dan satışa çıkarılcağını duydum

Converse giyen uzaylı
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    c0nverse bunu yazdı
    BlackStorm bunu yazdı

TeknoSA'daki bir çalışana sorduğumda aralıkta satışa çıkacağını ve fiyatının da 1.500 TL olacağını söylemişti.

naptın be hocam 

bende 400 $ dan satışa çıkarılcağını duydum

400$ amerika da vergi binmemiş satış fiyatı. Orada da vergi binince 500$ veya biraz daha üstü falan olur.

Türkiyede dua edin 2000tl ye satışa çıkmasın.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Toplam Hit: 2695 Toplam Mesaj: 27