folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Playsation Classic 3 Aralık'ta Satışta

Playsation Classic 3 Aralık'ta Satışta

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Commodere 64'ünde minisi çıkmış. Sony iyi moda yaptı.

https://www.youtube.com/watch?v=gZGTD6lGxG4

Türkiye'de 600 küsur lira.

Modayı sony falan yapmadı. Bu işin piyasası olduğunu ilk nintendo nes classic edition ve snes classic editionu çıkartıp hayvan gibi satış rakamları elde ederek gösterdi. Ondan sonra atari commodore64 ve sega mega drive classic editionlar piyasaya çıktı.

Sony de bunu görüp open source bir emülatörü kullanarak sırf para tuzağı birşeyi piyasaya sürüp ekmeiğini yemeğe çalışıyor.

Reteocular burada 

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı
    torpedo_XL bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Commodere 64'ünde minisi çıkmış. Sony iyi moda yaptı.

https://www.youtube.com/watch?v=gZGTD6lGxG4

Türkiye'de 600 küsur lira.

Modayı sony falan yapmadı. Bu işin piyasası olduğunu ilk nintendo nes classic edition ve snes classic editionu çıkartıp hayvan gibi satış rakamları elde ederek gösterdi. Ondan sonra atari commodore64 ve sega mega drive classic editionlar piyasaya çıktı.

Sony de bunu görüp open source bir emülatörü kullanarak sırf para tuzağı birşeyi piyasaya sürüp ekmeiğini yemeğe çalışıyor.

Reteocular burada 

Çıktığı gibi snes classic editinon aldım. İlk başlarda bulmak için gezmediğim gamestop ile saturn kalmamıştı, şimdi üretimi arttırdılar heryerde bulunabiliyor.

Mis gibi psx oyunlarına kadar retroarch ile oynayabiliyorum. Cillop gibi snes kolları da cabası.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biany
    biany's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    biany bunu yazdı

16:31 deki oyunun ismi nedir acaba ?

rainbow six

Burda rainbox sixten sonra damali yuzeyde konusan maskeli adami sormustum ama...

Ayni oyun mu

Bilen var mi ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Hiç bir konsol arcade makinaların tadını ve kalitesini vermiyor, lanet olsun bilgisayar oyunlarina ve renkli konsollara,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

tekken 3, final fantasy VIII, resident evil 3

orta okul yıllarımda karnemdeki 1lere 2lere 3lere vesile, muazzam vakit harcadığım oyunlardı.

görünce içim bi acayip oldu,

tekken 3'te sanırım halen beni yenebilecek pek bir adam bulunmaz (:

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Gİttim 50 liraya çalışan büyük kasa PS1 aldım.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

Kur emülatörü oyna, ne gerek var bu kadar para vermeye.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
Toplam Hit: 3508 Toplam Mesaj: 28
playsation