Playstation 4 Kol Tavsiye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

Öncellikle PS cihazım yok bu kolu alıp bilgisayarıma kablo ya da wireless alıcıyla bağlamayı düşünüyorum. Açıkçası kolu almadan önce bu kolu Windows 10 PC ye bağlarken lag, uyumsuzluk gibi sorunlar yaşar mıyım ? 

Tekken ve sıra tabanlı oyunları oynamak için almayı planlıyorum. Çakmaları ve orjinallerini nasıl ayırt edebiliriz ? hepsiburadada ki yorumlar yeterli olur mu ? 

Birde Sony Eurasia ve asia modelleri oluyormuş fiyat farkı var 120 150 lira bu fiyat farkı değer mi ?

almayı düşündüğüm kol bu. orjinal değil mi ? 

https://www.hepsiburada.com/sony-ps4-dualshock-4-v2-gamepad-yeni-nesil-kol-siyah-pm-HB000003WRUL

bu niye pahalı :)

https://www.hepsiburada.com/sony-ps4-dualshock-kablosuz-kumanda-siyah-v2-sony-eurasia-p-hbv00000234p4

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omery
    omery's avatar
    Erkek

Satıcı farklı olduğu için fiyat farklı sanırım. 

ds4windows diye aratıp bu program üzerinen bağlantı yapabilirsin, kullandım bir problem yaşamadım.

Wingardium Leviosa
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek
    omery bunu yazdı

Satıcı farklı olduğu için fiyat farklı sanırım. 

ds4windows diye aratıp bu program üzerinen bağlantı yapabilirsin, kullandım bir problem yaşamadım.

Şu an öğrendim garanti koşullarında farklılıklar varmış. Biri ithalatçı biri direk SONY olarak görülüyor. Bu kadar fiyat farkı değer mi onu düşünüyorum şimdi.

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
Toplam Hit: 789 Toplam Mesaj: 3
ps 4 kol zevk çubuğu playsatation 4