folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Playstation Alacağım Fikir Lazım

Playstation Alacağım Fikir Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ozy
    Ozy's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bende  pc de var ps4 de genelde oyunları ps4 de oynuyorum pc de gündelik işler filan tavsiye ederim kardeşlik ile ucuza alabilirsin 250 tl filan olan muhabbet tr psn fiyatları endonezya yada rus yada hon kong psn cok daha uyguna alabilirsin kardeşlik yapıp kutulu alıp takasta edebilirsin ben öyle yapıyorum genelde bundan sonra çıkan oyunlar ps4 çıkıcak bunuda göz önünde bulundurman gerekli

God of war 3 

the last of us

until dawn

bloodborne

uncharted

The order

Hepsi tr bunları oynamadan ölme sakın ps4 alırsan;))

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

bilmiyorum alışılıyor mu ilerde de ateş etmeli oyunlar çok zor konsolda. Call of da gebermiştim adam vurana kadar. 4 al bence hocam alacaksan. Fallout 4 ü oynama hakkından mahrum kalma. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blitzx
    blitzx's avatar
    Erkek

Valla hocam online oyunu sever misin?Online oynayacaksan eğer ps3-ps4 çok önemli olmamakla beraber ps4 almanı tavsiye ederim.Zaten yeni makina 3-5 sene götürür.Bende 25 adet oyun var ps3.Akşam online oynamaya çalışıyorum.Bf4 ve bf3 multplayer online oynasan mis gibi.

Arkadaşlar zaten yazmışlar.Sıfır oyun almak zorunda değilsin ki zaten 2500-300 arası değişiyor bir oyun.2.el bulabilirseniz çok güzel olur.Mesela uncharted serisi dublaj yapıp set halinde ps4 uyarlandı.Alırsanız ondan başlayın derim.Gow,hitman gibi aksiyonları oyunları oynarsanız başından kalkamazsınız.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sksokullu
    sksokullu's avatar
    Erkek

arkadaşlar elimde 24 Temmuz 2015 Tarihinde Alınmış Orjinal Xbox360 var 250 gb modeli çift kollu kutusu ve içeriği duruyor FarCry4- Crysis 3 -splinter cell conviction-nfs run- fifa14 -forza motorsport 4 orjinal oyunları vardır ilgilenen olursa 600tl ye satılıktır

SiYaH BeYaZ öLüM YaŞaM
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Hocam ben ayrı bir şey sorayım eşinizin oyunla arası nasıl ? konsollara falan bakış açısı nedir ?

Oyun oynamayı sevmiyorsa konsol alma

Oyun oynamayı seviyorsa kesinlikle konsol alma

Sonra PES'te gol atarsın 1 hafta kavga edersin MK'da fatality ceker küstürürsün iki kişilik ilerleme oynar beni bıraktın gittin diye üzersin.Tecrübe konuşuyor 

طדṮ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

3 senedir ps3 oynuyorum , tv gibi bir saçmalığa kapılmamak için fevkalade bir fikir . deneyimlerim şöyle 

1- ps4 pahalı , oyunları da pahalı ve çok çeşit oyun yok + ps3 oyunlarını çalıştırmıyor . aradaki grafik ve sistem farkı çok önemli değil, ben eski oyunları da oynarım diyorsan ps3 . ancak ps3 bazı oyunlarda - onlarında ilerki bölümlü / büyük boyutlu save dosyaları yüklerken - kasıyor . millet ps4 demiş ama ben yine ps3 tercih ederim, aradaki fiyat farkı çok fazla 

2- ps3 ü kırdırırsan online oyunları oynayamazsın diyorlar. ben kırdırmadın , mortalkombat falan gibi eski oyunlar çok pahalı değil . değiştokuşla da edinebiliyorsun. 10tane eski oyunu ( cod , godofwar , mortalkombat vb içeren ) 100tl ya aldım geçen

3-ben ps3 e skyrim ile başladım skyrimi 1 sene oynadım sıkılmadım , main quest bitti de oyun bitmedi bitmezde . benzeri fallout var , deadislandlar var , cod serisi , battlefieldlar , diablo,assasincreed  ... ömür yetmez 

4-ps3 padleri orjinalde olsa bizaman sonra elinde kalabiliyor.  orjinal ya da orjinalden ayrılamayacak padler 60-70 tl ya satılıyor. mortalkombat falan oynayacaksan padleri sarf malzemesi olarak düşünmekte yarar var. 

5-12gblık konsollar var , sadece tek oyun (muhtemelen pes) oynayacaklar için ekonomiclass , onlardan alma ,500gblık aldım rahat rahat dolduruyorum saveler oyunlar falan, şimdi 1 sene oynadığın oyunu yarattığın karakteri de silmeye kıyamıyor insan. 

herşeyin bir şeyi vardır
Toplam Hit: 2809 Toplam Mesaj: 27
ps4 ps3 playstation oyunları