Plesekte Anasayfa Yapamımı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mtinyilmaz
    mtinyilmaz's avatar
    Erkek

arkadaslar ben bir nakliye sirketine site yaptım bu ilk sitem

birsey sorcam bu pleskte nasıl bir sayfayı ana sayfa yaprız 

mesala hakkımızda.htm yı anasayfa yapcam diye nasıl yapcam bide ftp sifresi nasıl degişiryor soylerseniz sevinririm 

benim için programlanma devrelerini yakarım yanmiş devrelerimi bi tarafına sokarım :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

hacı server php desteklio ise index.php die dosya olusturup içine

<? 

include('hakkimizda.htm');

?>

şeklinde anasayfa olarak yapabilirsin pleskden anlamam ama bunu yazıvereyım dedım=)

..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dellus
    Dellus's avatar
    Erkek
    anasayfa otomatik olarak cagrılır. ve index.htm olarak kaydetmem lazım. ftp şifreni de hosting firmasından değiştirebilirsin. plesekt dediğin seyi hiç bilmiyorum. bi arayuz se ; orda şifre degiş falan gibi linkler vardır. ordan degisebilirsin

YourDeath!..Bi nefes kadar yakın..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lanetlicocuk
    lanetlicocuk's avatar
    Erkek

iis yapılandır masından ayarları değiştirmen gerekiyo bildiğim kadarı ile yani ayarı senin değil bulunduğun serverin sahibi yapması gerekiyo yada hiç bunlarla uğraşma anladdığım kadarı ile asp host kullanıyosun  <%Response.Redirect("hakkimizda.htm")%> bu kodu default.asp olarak ana dizinine at ozaman ilk olarak istediğin sayfa çokar hem basit hemde başını ağrıtmaz

Şişirdi Beş-On Adam, Yaptı Balon Adam, Ötekşndende Basit, Vallahi Bu Son Adam.(Abdurrahim KARAKOÇ Kan Yazısı Kitabının Balon Adam Kısmının Giriş Kıtası)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mtinyilmaz
    mtinyilmaz's avatar
    Erkek
    hacı htm bir sayfa ben hakkımızda.htmyi anasayfa yapmak istiyorum

benim için programlanma devrelerini yakarım yanmiş devrelerimi bi tarafına sokarım :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZeroCooL
    ZeroCooL's avatar
    Erkek
    illa da hakkımızda.html yi nasıl anasayfa yaparsın bilmiyorum ama bir index.html olusturup icerisine <META HTTP-EQUIV="Refresh" CONTENT="0; url=http://www.domain adı.com/hakkimizda.html"> bu kodları yazarsan bi nevi aynı islemi yapmıs olursun ..

Yaşam ve Ölüm arasındaki ince çizgide alırken nefes bazen mutlu bazen mutsuz herkes...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mtinyilmaz
    mtinyilmaz's avatar
    Erkek

ZeroCooL` bunu yazdı:
    -----------------------------
    illa da hakkımızda.html yi nasıl anasayfa yaparsın bilmiyorum ama bir index.html olusturup icerisine  bu kodları yazarsan bi nevi aynı islemi yapmıs olursun ..

eywallah hcaım işime yaradı sagol 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZeroCooL
    ZeroCooL's avatar
    Erkek
    mtinyilmaz bunu yazdı:

ZeroCooL` bunu yazdı:
    illa da hakkımızda.html yi nasıl anasayfa yaparsın bilmiyorum ama bir index.html olusturup icerisine  bu kodları yazarsan bi nevi aynı islemi yapmıs olursun ..

eywallah hcaım işime yaradı sagol 

Ne demek kardeşim her zaman.!

Yaşam ve Ölüm arasındaki ince çizgide alırken nefes bazen mutlu bazen mutsuz herkes...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bolvadinli
    Bolvadinli's avatar
    Erkek

hacım, senin plesk panelin sürümü kaç, dili ne sen bi de bana ben sana ftp şifresi için yardımcı olabilirm gibime geliyor.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mtinyilmaz
    mtinyilmaz's avatar
    Erkek
    8 0 2

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bolvadinli
    Bolvadinli's avatar
    Erkek

hacım dilini söylememişsindir ama bildiğim kadarıyla onun zaten türkçesi yok

şimdi plesk panele gir setup yazar menülerde (şimdi sizin hesabınız ne hesabı olduğunu göremediğim için birşey diyemiyeceğim) ama büyük menülerin olduğu sayfaya gidin veya direk oraya gireceksiniz.

mail

file manager

setup  vs vs

gibi menülerin olduğu sayfa. Setup'a girin.

New password olan bölüme yeni ftp şifrenizi girin ve altınada şifeyi tekrar girin o sayfanın en altındaki ok butonuna basın

olmazsa bana pm atın yardımcı olurum. Başlığı takip etmiyeceğim bundan sonra ok

Toplam Hit: 1801 Toplam Mesaj: 11