folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Plesk 12' De Yazma İzinlerinin Ayarlanması

Plesk 12' De Yazma İzinlerinin Ayarlanması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

NAsıl yapılıyor bu olay ? ayarayamadım gitti hiç birşeyi tıklıyamıyroum.

En son 8 mi ne kullanmıştım plsek sürümü..bunda beceremedim.Ftp den de ayarlanmıyor malesef yazma izinleri.

Bilen varsa yardımlarını rica ediyorum..

Teşekkürler

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek
    Nury bunu yazdı

alttaki kullanıcıları seç sonra sağ taraftaki listeden tam denetim e bas

hangi kullanıcıyı seçersem seçeyim bi türlü tıklanmıyor ki tam denetim şeysi..

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

hocam uygulama havuzu ayzıyor bak o aktif onu tıkla yandaki kutucuklar reddedin şeklinde gözükecek onları izin verin olarak değiştirceksin.. eğer ekranında aktif bir kullanıcı gözükmüyorsa açılır kutucuk varya ona tıkla o listede vardır kullanıcı onu seç otomatikman eklenir o listeye tekrar izin vermeye çalış

:|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek
    pesimistzombie bunu yazdı

hocam uygulama havuzu ayzıyor bak o aktif onu tıkla yandaki kutucuklar reddedin şeklinde gözükecek onları izin verin olarak değiştirceksin.. eğer ekranında aktif bir kullanıcı gözükmüyorsa açılır kutucuk varya ona tıkla o listede vardır kullanıcı onu seç otomatikman eklenir o listeye tekrar izin vermeye çalış

hocam uygulama havuzu yazanı tıkladığımda malesef yine denetimler aktif olmuyor açılır kutucukta tıklanmıyor :)

sanki bildiğin jpeg i tıklıyorum herşey inaktif

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

hocam filemanager (dosya yöneticisi) dan giriyorsun değil mi ayar kısmına? virtual (sanal klasörler) kısmından değil? kullandığın hosting mi yoksa sunucu/vps/vds tarzı bişey mi? eğer hosting değilse admin kullanıcısıyla mı giriyorsun yoksa başka bir kullanıcıyla mı? eğer hostingse destek aç firmaya belki permission vermemiş olabilirler kullanıcına.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek
    pesimistzombie bunu yazdı

hocam filemanager (dosya yöneticisi) dan giriyorsun değil mi ayar kısmına? virtual (sanal klasörler) kısmından değil? kullandığın hosting mi yoksa sunucu/vps/vds tarzı bişey mi? eğer hosting değilse admin kullanıcısıyla mı giriyorsun yoksa başka bir kullanıcıyla mı? eğer hostingse destek aç firmaya belki permission vermemiş olabilirler kullanıcına.

zannedersem hosting de bir sıkıntı var..

admin hesabından giriş yapıyorum..

File managerden değiştirmeye çalışıyorum ftp den değiştirmeye çalışıyroum yok yok

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

ilginç bir sorun aynen destek cevap verirse çözümü/problemi yaz hocam neymiş öğrenelim merak ettim ben de.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

Hostta Onemli birşeyin yoksa resetlet hangi hostu kullanıyorsan ticket birak onlar yapar bazi hostlar bunlara izin vermiyor isimtescil gibi.

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
Toplam Hit: 1395 Toplam Mesaj: 9