Plesk Panelden Cpanele Taşınma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Db yi aktar dosyaları kopyala cpnalde db aktarınca okuma yazma silme bilme her türlü izni ver kullanıcı adına bir sorun olursa yardımcı olabilirim.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

hallettik. son olarak team viewerın ta a*k :|

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

tarzan bunu yazdı:
    -----------------------------

hallettik. son olarak team viewerın ta a*k :|

-----------------------------

eline sağlık ciğer...sen kendin dedin hajım teamv şeyedelim die diilse ben bi hal çaresine bakardım...

nasıl yapıldıgınıda kısaca yazalımda konu çözülerek kapansın..

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

@siyahbereli 

arama kısmını kullanmak önemli aslında

daha önce ben bunla ilgili bişeyler yazmıştım bunlar denene bilir.. http://tahribat.com/Forum-Wp-Eski-Dbyi-Yukluyorum-Yazilar-Gorunmuyor-131522/1/#1511110 diamonique e de ben yardımcı olmuştum bu konuda.

özetlemek gerekirse;

sıfırdan kurulum yap (versiyon yükseltme değil, aynı versiyonu kur)

eski veri tabanını yenisinin üzerine yaz. (phpmyadminde veri tabanı seçildikden sonra  import[içeri aktar] tepedeki butonu kullanılmalı)

eklenti modul v.s. leri hostingine yükle..

drupal, joomla, wordpress scriptlerinde bu yöntemi göz ardı etmemek lazım.

eğer armut adlı veri tabanında sadece yorumlar yüklenmek isteniyorsa armut dan sonra yorumlar tıklanır empty[boşalt] seçilip tablo değerleri silinip yenisi üzerine import edilir.

aha bunun olayıda bu :) daha da yazmam aynı şeyleri.

edit:senin mysql şifrende uyuşmuyordu onuda eklemek lazım iyi kontrol edilmeli. mysql kullanıcısına gerekli izinler verilmeli.

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek

Cpanelin direk başka sunucudaki siteyi paneli başka olsa bile kopyalama özelligi vardır.onu kullansaydın keşke

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
Toplam Hit: 1694 Toplam Mesaj: 16