Pocophone F1 Spot Mu Tr Garantimi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

şuan redmi 4x kullanıyorum memnunum kibar telefon ancak ileride gwri kalır diyr satayım diyorum öyle model marka vs takımtımtyok işimi görsün yeter arkadaş da vardı pocophone güzel çok seri geldi telefon şimdi 

6 /64 2350 tr garanti 

6/128 2680 tr garanti 

6/128 1900 garantisiz 

pasaport kayıt hakkım var 2 sim kayıt olayi var birini bulup karsız kayıt edip ortak pasaport a girebilirim. 

bu telefonu garantili mi garantimiz mi almak mantıklı 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

garantiden kim ne fayda görmüş hocam, garantisiz al gitsin. arada 700 lira fark var. yedek parçası zaten aliexpress te var.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Xiaomi'nin resmi garantiside boş ithalatçı garantiside boş. İthalatçı garantiyi veren Evofone, resmi garantiyi veren Evo Bilişim. Yani ikiside aynı firma. Birde Delta getiriyor diye biliyorum.

Sonuç olarak her şeye kullanıcı hatası deyip sana iteleyecekler hocam. Garantisiz al diyeceğim ama imei kaydı sıkıntılı. Pocophoneların imei olayı halledildi diye duymuştum ama emin değilim.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McM
    McM's avatar
    Erkek

Hocam aynı konuyu ben açmayı planlıyordum... mi 8 pro düşünüyorum.. Çift sim kartlı olması kullanabileceğim bir özellik.. Garantisiz 2800 Garantili 3700..

Pasaport kayıt hakkım var ama öylede 3500 TL'ye yaklaşıyor... Bir diğer konuda mi 9 çıkacağından bahsediliyor... Ne kadar sürer global sürümünün türkiye piyasasına girmesi kestiremiyorum... Ben aldığım telefonları uzun süre kullanıyorum... Yıllardır iphone kullandım sahip olduğum her modelinide 3-5 yıl kullandım ama artık iphonelara okadar para gömmek istemiyorum.. Kafamda deli sorular...

@mkby hocamın fikirlerinide almak isterim.. Telefon konusunda baya bilgili.. mi 8 pro beni 2-3 yıl idare edermi.. mi 9 2-3 ay içerisinde piyasamıza girermi.. Kafamda deli sorular.. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

aynen garantisiz daha mantıklı duruyor zaten tek sim kayıt ederim mis gibi kullanırım, birde pocophone da yazılımsal vs sıkıntı varmı 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

hocam garantiz alma1900 tl fiyatı var üzerine 618TL imei kayıt ücreti verceksiniz ayı fiyata gelcek, çift sim olanları eskiden tek pasaportta olsa kayıt ettirebiliyordun şuan nasıldr bilmiyorum

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    McM bunu yazdı

Hocam aynı konuyu ben açmayı planlıyordum... mi 8 pro düşünüyorum.. Çift sim kartlı olması kullanabileceğim bir özellik.. Garantisiz 2800 Garantili 3700..

Pasaport kayıt hakkım var ama öylede 3500 TL'ye yaklaşıyor... Bir diğer konuda mi 9 çıkacağından bahsediliyor... Ne kadar sürer global sürümünün türkiye piyasasına girmesi kestiremiyorum... Ben aldığım telefonları uzun süre kullanıyorum... Yıllardır iphone kullandım sahip olduğum her modelinide 3-5 yıl kullandım ama artık iphonelara okadar para gömmek istemiyorum.. Kafamda deli sorular...

@mkby hocamın fikirlerinide almak isterim.. Telefon konusunda baya bilgili.. mi 8 pro beni 2-3 yıl idare edermi.. mi 9 2-3 ay içerisinde piyasamıza girermi.. Kafamda deli sorular.. 

Mi 9 Mart ayında çıkacak diye biliyorum ama 🇹🇷'ye gelmesi Nisan sonunu bulur. Birde aynı Mi 8'deki muhabbetler olacak. Global sürüm gelmeyecek. fahiş fiyata satılacak vs.

Mi 8 Pro 2-3 yıldan fazlasını bile idare eder. Oldukça sağlam bir donanıma sahip.

mkyb tarafından 13/Şub/19 02:05 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 1230 Toplam Mesaj: 7
pocophone