folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Polisin Harbiye'de Ki MüdahalesiPolisin Harbiye'de Ki Müdahalesi

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  T-Bag
  T-Bag's avatar
  Kayıt Tarihi: 16/Ağustos/2009
  Erkek
  swordfish bunu yazdı

  iyi yapmış polis..

   


  Oyun yeni başlıyor...
 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  elcondor
  elcondor's avatar
  Banlanmış Üye
  Kayıt Tarihi: 28/Mart/2007
  Erkek
  swordfish bunu yazdı

  iyi yapmış polis..

  ++++++++++


  .
 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  ayhun
  ayhun's avatar
  Kayıt Tarihi: 21/Temmuz/2005
  Erkek

  Siz ne istediginizi bilmiyorsunuz. Ben ukraynada uasiyorum ve bilimum bu eylemlerin golgesinde 5 ay gecirdik yapmayin ulkemizi bu hallere getirmeyin aciyin ulkemize ve gelisen topraklarimiza bize huzur vermemek icin ortaligi karistiranlara kanmayi hak verilmez alinir politikasini boyle uygulamayin TURKIYE yi boyle kucuk dusurmeyin. Icim kan agliyor olen gencler uzerinden yapilan siyasetten. INSANLIK olmedi kalbimizde yasiyor)))


  delimiyim ben?
 4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  kvasir
  kvasir's avatar
  Kayıt Tarihi: 24/Ağustos/2005
  Erkek
  swordfish bunu yazdı
  VBDream bunu yazdı
  swordfish bunu yazdı

  iyi yapmış polis..

  iyi yapmış polis diyorsunda büyükşehirin pahasından hangi ilçeye kaçayım diye soruyorsun.

  iyide braderim ne alakala aradaki baglantı nedir

  bağlantı şudur, sokağa dökülen insanlar gasp edilen haklar için sokaklardalar, kayıtlar kaçak elektrik borcundan nelerin vatandaşa girdiğini ve bunun dolayısıyla paha olarak bizi döndüğü anlaman gerek.

  Konu hakkında,

  iyi yapmış diyen veya destekleyen arkadaşlar fikirleriniz uyuşmaksızın bir eyleme gelin, müdahaleyi öyle bir değerlendirin derim. Zira görüntülerden kaçışan topluluğu görmekle o görüntülerdeki topluluktan biri olarak kaçmak ya da olayın ortasında kalmak apayrı bir olay, şiddetin etkilerini o zaman daha iyi anlarsınız fakat anlayacak adam çoktan anlardı zaten, berkin elvanın ölümüne "şimdi fişi çekildi seçim olayları için" diyenler fişi daha önceden 8 kişinin seçim süreciyle alakasız ölümlerine acaba ne diyorlar.

 5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  mataramasuko
  mataramasuko's avatar
  Kayıt Tarihi: 15/Haziran/2006
  Erkek
  coder2 bunu yazd

     Ayrıca polis ve jandarma kolluk kuvvetleri olarak devletin görünen yüzü konumundadır (Bu her ülkede böyle algılanır..) , ve doğal olarak kolluk kuvvetine düşman olanlar devlete düşman konumuna gelir. Abdullah ÖCALAN (sayın demediğim için rahatsız olanlar taksimde protesto edebilir beni :) ) ın eski tarihli konuşmalarında da çok kez polis ve askerin hedef alınması , öldürülmesi ve itibarının zedelenmesi gibi ifadeler geçmektedir..

  1- sayın öcalan furyasını akp başlattı

  2- ordunun itibarını akp zedeledi

  3- halkı polise akp düşman etti (aşırı solculardan babsetmiyorum onlar hep düşmandı)

  barzaniyi apoyu barış güvercini ilan etti, dağdan inen adamı davul zurnayla karşıladı. sonuç.? 

  büyük lider rte büyük usta uzun adam miöliyetçiliği ayaklar altına alan ama en büyük milliyetçi, gücünü milletten alan recep tayyip erdoğan

 6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  manhyak
  manhyak's avatar
  Kayıt Tarihi: 22/Ocak/2006
  Erkek

  Tbt de nekadar çok yobaz varmış yav.


  Ben Rusya da bir hayat kadını Hollanda da bir eşcinsel İngiltere de bir küfürbaz Afrika da bir köle Almanya da bir alkoliğim. Ben sizin istemediğiniz herkesim.
 7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  anarsistherif
  anarsistherif's avatar
  Kayıt Tarihi: 27/Ağustos/2009
  Erkek

  polis bütün devletlerde katildir, kötüdür sadece türkiye devletinde değil. polisin varoluş amacı iktidarın otoritesini korumaktır ve polis akp'nin polisi değil, devletin polisidir. hangi parti gelirse gelsin polis aynı olacaktır çünkü varoluş amacı bu zaten. 

  bütün devletler de teröristtir. ister abd olsun, ister rusya olsun, ister iran olsun, ister kuzey kore olsun, sosyalist-komünist-liberal ne olursa olsun ayrımsız bütün devletler teröristtir. Devletler otoritesini korumak için her yola başvurur, şiddet kullanır, insan katleder, milyonlarca insanın ölmesine sebep olur, zenginleri daha çok zengin yapar, insanları bilerek cahil bırakır, bir sürü şeyi kutsallaştırır, devleti kutsallaştırır, insanların devletsiz bir toplumu düşünmesini engeller ve hayallerimizi zehirler. işte terörizm budur.


  =)
 8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Bosluk
  Bosluk's avatar
  Kayıt Tarihi: 11/Kasım/2007
  Erkek
  swordfish bunu yazdı

  iyi yapmış polis..

   


  ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Toplam Hit: 3119 Toplam Mesaj: 59