Polonyada Yasayan Murit

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Hacilar Hocalar ve murit arkadaslar selamlar

Bugun tatsiz bi olay yasadim ve arabanin aag tarafini hasamat ettim. Az biraz arastirma uzerine polonyada uygun fiyatli parcalar buldum ancak satin alma islemini nasil nasil gerceklestiririm bilemiyorum. Kendim ukraynada yasiyorum ve polonya uzerinden gelecek urunlerde gumruk vergisi cikmiyor diye biliyorum. Imkanlar dahilinde polonyada yasayan bi arkadas bulursam hesabina tl atabilirim kapilari almadi icin linkleri kendisine gonderecegim ilgilenecek arkadasin.

Yok ben bakam derse

Ford focus mk3 sag oon kapi vve sag arka kapi renk frozen beyazi baska renk aramiyorum.

delimiyim ben?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Buradan arkadaş çıkmazsa Türk tırcı bul hocam. Komisyonunu verirsen atar tıra getirir. Mercedes beyin getirtmişliğim var Almanya'dan, İstanbul'a.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Buradan arkadaş çıkmazsa Türk tırcı bul hocam. Komisyonunu verirsen atar tıra getirir. Mercedes beyin getirtmişliğim var Almanya'dan, İstanbul'a.

Kargo sirketlerini buldum hocam ancak sorun surda gidip yerinden alip kargoya vermek lazim diger turlu adama ulasmam zor

delimiyim ben?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafacsn
    mustafacsn's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Kargo sirketlerini buldum hocam ancak sorun surda gidip yerinden alip kargoya vermek lazim diger turlu adama ulasmam zor

Gardas valla sans eseri bugun konu acacaktim oyuzden tahribata girdim, kendim polonyada yasiyorum on seneden beri, ozelden yaz sana yardimci olayim o siteyi iyi bilirim :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    mustafacsn bunu yazdı
    ayhun bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Gardas valla sans eseri bugun konu acacaktim oyuzden tahribata girdim, kendim polonyada yasiyorum on seneden beri, ozelden yaz sana yardimci olayim o siteyi iyi bilirim :)

Pm attim hocam

delimiyim ben?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

cold-m4 polonyadaydı.

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    EmiRReiS bunu yazdı

cold-m4 polonyadaydı.

Mustafa hocam saolsun ilgilendi yarin bakip haber edecek.

Ilgine tesekkur ederim hocam

delimiyim ben?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun

next next next install
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe