Pop3 Mail

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serdar139
    serdar139's avatar
    Erkek
    ya bana mail geldii an cepten hbr almak istiom 3650 ye nası yaparım bunu mumkun mudur beyler?

" BiZ KiMLeRiZ DiYe SoRMa BiZ HaYaTa BoŞVeRMiŞ LeRDeNiZ. BiZe DoST, aRKaDaŞ NeDiR DiYe SoRMa BiZ oNLaR iÇiN öLüMe GiDeNLeRDeNiZ..."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockSuperStar
    RockSuperStar's avatar
    Erkek
    Ya Şu pop3 dalgasını bilen varsa bana da açıklasın ...

You Think Everybody is Same But I Dont Think Anybody Like You
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engintekeli
    engintekeli's avatar
    Erkek
    Selamlar
    İlkonce www.softhome.net www.gawab.com www.aklimda.com www.compustream.net gibi ücretsiz pop3 hizmeti veren sitelerden bir email adresi alacaksın.sonra cep telefonundan araçlar ayarlar bağlantı erişim noktalarına girip erişim noktası ismi(apn) internet olan bir erişim noktası yarat daha sonra mesajlardan gelen kutusunun üzerine gelip ordan ayarlar ordanda emaili seçip ayarları yapacaksın.softhome dan almanı tavsiye ederim.sorunsuz ve hızlı geln ve giden sunucu adresleri mail.softhome.net gelen portu 110 giden portuna 25000 yaz.kullanıcı adı ve şifreni de girdikten sonra telefonundn email alıp gönderebilirsin.ama sen inboxına email geldikten sonra sana sms gelmesini istiyorsan www.netbulpower.com a girip (tabiki daha önceden üye olman gerekliydi) uyarılar bölümüden işllemi gerçekleştirmen mümkün.
    tekrar görüşmek üzere.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serdar139
    serdar139's avatar
    Erkek
    eywallah dostum saol..

" BiZ KiMLeRiZ DiYe SoRMa BiZ HaYaTa BoŞVeRMiŞ LeRDeNiZ. BiZe DoST, aRKaDaŞ NeDiR DiYe SoRMa BiZ oNLaR iÇiN öLüMe GiDeNLeRDeNiZ..."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emraharik
    emraharik's avatar
    Erkek
    selam engintekeli arkadaşım,iyi anlatmışşın ama sanırım ben biraz karıştırdım.
    softhome den mail aldım telefonu ayarladım ama bu port numaralarını nereye yazacaz ben telefonda öyle bir yer bulamadım. ayrıca örneğin yahhodaki maili görmek istiyorum telefndaki maile,yahoodakini mi soft nettekini mi yazacaz. bi açıklarsan sevinirim teşşekkürler
Toplam Hit: 2123 Toplam Mesaj: 5