folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Port Kapali Oldugu Halde Spotify Dinleme

Port Kapali Oldugu Halde Spotify Dinleme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    Mylitta bunu yazdı

Yazılımcı çalıştırıp, onu yazılımla kısıtlamaya çalışmak bana salakça geliyor.

Adam yazılımcı, bulur bi yolunu yine girer...

hocam hani derler ya önce önlem al sonra allaha emanet et diye.

bir kural konulmussa uygulanir.

unblanced hocam yurtdışında gerçi ama turkiyede bunlar işçinin haklı sebebten işten çıkarılmasına giriyor.

az insan çok huzur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    Mylitta bunu yazdı

Yazılımcı çalıştırıp, onu yazılımla kısıtlamaya çalışmak bana salakça geliyor.

Adam yazılımcı, bulur bi yolunu yine girer...

calistigim yer büyük hocam, her türden adam var. Haliyle önlem almak icin bir cok seyden kisitlamislar. Veritabanina yazma izni istedim kendim ve baskalari icin, izin vermisler, sonra habersiz kapatmislar. Baya bi zaman kaybi. Burdaki IT'ciler acayip kil. Spotify portlari neden kapali bilmiyorum, belki ticket acip istemek lazim ama zannetmiyorum yapacaklarini. Güvelik önemli oldugu icin böyle bi yol izliyorlar. Yazilimcilara ait ekstra bi kiyak yok, sadece is icin olursa ancak isteyip izin alabilirsin.. Onlarla ugrasmamak icin kendi VPN serverimi kurmayi bile düsündüm :)

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek

Spotfy'ın web arayüzünden dinleme olacaktı

https://open.spotify.com/

Spotify portları biraz sıkıntı çok geniş bir Aralık istiyordu en son ondan istersende istemesende bloklanıyor

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hydr
    hydr's avatar
    Erkek

bizde de torrent engelli acaba işe yarar mı ?

herneyse....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    sandman bunu yazdı

Spotfy'ın web arayüzünden dinleme olacaktı

https://open.spotify.com/

Spotify portları biraz sıkıntı çok geniş bir Aralık istiyordu en son ondan istersende istemesende bloklanıyor

konuda yazdim hocam browser üzerinden dinlemeyi ama bellegi cok kullaniyor bir süre sonra.. O yüzden masaüstü uygulamasini tercih ediyordum. Aslinda ultrasurf bi süre calismadi (sanirim onu da bloklamislardi) ama gecen denedigimde calistigini gördüm.. Arada bir firewaller güncelleniyor. Bi ara tahribat.com da yasakti ama sonra acildi.. Degisik isler

@hydr torrent uygulamasi proxy destekliyorsa onun üzerinden cikabilirsin büyük ihtimalle ama cok yavas olur hocam.. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı
    caglar99 bunu yazdı

Türkiye'de ki bilgi işlemcilerin %99'u bunu uygulamıyordur hocam. Sophos kurup geçiyorlardır. default ayarlarda.

hocam ben ultrasurf'u bir bankanin genel mudurlugunde sistem tarafinda calisirken kullaniyordum. :)

bankada bile çalışıyordu.

^^D`

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 1868 Toplam Mesaj: 17
spotify ultrasurf spotify açılma sorunu