Postada Takılan Tebligat Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

Arkadaşlar selam.

06.10.2016 günü boşanma mahkemem görüldü. 20 gün sonra kararın tebligatını almamız söylendi.

26.10.2016 günü ben tebligatı aldım. Eski eşim İstanbulda olduğu için tebligatı posta yolu ile yolladık.

Fakat tebligat eline ulaşmadan geri iade oldu. Bunun üzerine tekrar tebligat yollattım. 

26.12.2016 günü tebligatı aldığı yönünde telefon açtı.

tebligatı aldıktan 20 gün sonra falan kimliğini değiştirebilirsin demişlerdi mahkemeden daha önce.

Bu gün aradım mahkeme kalemini, daha tebligatın alındı belgesi bize ulaşmamış bekliceksiniz diyor daha. 

Ben tekrar evlenmek için işlemleri başlatacaktım. önümde 10 gün var. 

bu teslim alındı belgesinin nerede olduğuna nasıl ulaşabilirim? varmı bilgisi olan, yardımcı olabilecek olan kimse?

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biyoteknoloji
    Biyoteknoloji's avatar
    Erkek

Hocam 4 sene once sen bekardin ne ara evlendin ne ara bosandin ne ara tekrar evleniyorsun ya :)

Love is nothing without fucking.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek
    Biyoteknoloji bunu yazdı

Hocam 4 sene once sen bekardin ne ara evlendin ne ara bosandin ne ara tekrar evleniyorsun ya :)

Ben 9 sene evli kaldım hocam :) yanlış hatırlıyosun.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

öncelikle geçmiş olsun hacı abi, dur bir ayrılda evlenirsin acelen ne biz bir deneyi bulamadık adam birini boşamadan diğerini alıyo lşskdflşasdkşlfkasx :))

DevilKingtr tarafından 11/Oca/17 16:17 tarihinde düzenlenmiştir

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

hocam takip koduyla ulaşırısın aldığı ve alındı belgesinin geri dönüşüne kadar hepsi yazar

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek

Tebligat parçasını bekleyip kesinleşme şerhi vurdurmadan nereye evleniyorsun :) Gün aldıysan o iş biraz sıkıntıda.

Errare Humanum Est
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rushOut
    rushOut's avatar
    Erkek

Tebligat parçası direk kaleme gider senin alacagın bırsey degıl bu. arkadaşın dediği gibi ardından kesinleşme şerhi olmadan birşey yapamazsın. Yakındaysan istersen kaleme gidip bi ricacı ol belki gelmiştir tebligat işleri yogundur daha acmamıslardır. Ama oncesinde tebligatın barkod numarasından bi sorgulat bakalım muhtemelen vatandaş portaldan dosyanın ıcıne girince gorursun onada cıkan tebligat parcasını. Tebligat sonucunda egerki mercine teslime edildi yada benzer bi ifade varsa kalemden ricacı ol derim başka yapacak senlik birşey yok yani.

Biz bizimle bizdeydik Biz bizimle bize geldik Biz bizimle bizdeyken Bizi bizden mi sorarlar
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kimene
    kimene's avatar
    Erkek

Tekrar evlenmek için işlem başlatacağım demişsin ama Eski eşinin kararı temyiz etme ihtimalide var

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Boşandıktan ilk 3 ay evlenilmez biliyordum. O bayanlar için mi öyleydi.

futurist tarafından 11/Oca/17 20:52 tarihinde düzenlenmiştir

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo
    futurist bunu yazdı

Boşandıktan ilk 3 ay evlenilmez biliyordum. O bayanlar için mi öyleydi.

erkekler direk evlenebilirken, bayanlar 300 gün boyunca evlenemez. Dinimizcede bu süre 3 aydır.

Edit: Eğer kadın gebe olmadığını kanıtlarsa ve mahkemeye başvurursa evlenebilir.

maserati tarafından 11/Oca/17 21:36 tarihinde düzenlenmiştir

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek

hocam eski eşine giden tebligatın zarfında muhtemelen 400 ile başlayan bir kod olacak, barkod bölümünün altında. o kodu alıp ptt sitesi üzerinden sorgula en azından hareketlerini takip etmiş olursun kaleme ulaştığı gibi işlemini yaptırmaya gidersin.

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
Toplam Hit: 1653 Toplam Mesaj: 9
tebligat posta