folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Potans - KTÜ Müzik Grubumuz

Potans - KTÜ Müzik Grubumuz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exchanger
    exchanger's avatar
    Erkek

Baktı adam çokmuş koşarak uzaklaştı konudan sanırım :D Hocam herkes nerede çıktığınızı ne zaman çıktığınızı soruyor aloo :D

"Dünyanın bütün kötülüklerine baş kaldır. Bazen senin iyiliğin başkasının kötülüğüne de olabilir. Kendi iyiliğine de baş kaldır..." Y.Kemal
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    Baracuda
    Baracuda's avatar
    Erkek
    tosun bunu yazdı
    Baracuda bunu yazdı

trabzonda tbt nin grubu varmışta haberimiz yokmuş vay be hocam ne zaman nerelerde çıkıyosunuz gelirim izlemeye 
    Edit: Biranızı içerim ama sözden dönmek yok :D

Edit2: ayrıca bateristiniz le çok sevdiğim bi abim ortak arkadaşımız çıktı

Adam sikleyip cevap yazmadı bna:) nerde çıktığını öğrenince bna da haber ver kardeşim beraber gideriz:) 

cevap vermemesinin cezasını da belirledim.kendi ikram ettiği 1 adet biranın üstüne 2 bira daha :))

cevap alırsam veririm tabi hocam , cezayı hak ettiler :D

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Aboww kaç kişi çıktı biralar iptal beyler :D:D

şaka la biralarınızı ben ısmarlıycam. garage da olucak konserler tarihler belli oldukça yazarım.

"bea"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı
    ExpirE bunu yazdı
    sRcN bunu yazdı

hamurunda blues olanın çamurunda grunge nasıl olur bilinmez :) blues yerine indie deseydiniz daha yenilesi olabilirdi...

Mürit bar programı yapıyoruz bunun almanı günden güne repertuvar değişiyor. o gün blues çalınacaksa repertuvar blues parçalardan oluşuyor. Tonlar blues rock a göre yazılıyor ona göre çalınıyor. Bunun anlamı budur. He tarz olarak ne dinliyorsunuz dersen hepimiz melodic deth, trash, heavy dinliyoruz. la paylaşalım dedik işimizi öğretmeye kalkıyonuz.

bende uzun süre müzikle uğraştığımı belirteyim :) hatta Ankaralılar bilir Zor Metal Band vardı bi zamanlar uzuuun bi süre orada ve eskiler bilir kesikkafa ve bira' da  kritiklerde yazdım. Biraz eski kafalıyım Heavy ve Trash tutkunu ancak iyi bir doom dinleyicisiyim. Benim o zaman bu yorumundan anladığım paranın sesi hangi tondaysa onu çalarımdır. İşimizi öğretmeye kalkıyonuz cümlesine hiç girmeyeceğim bile, girmeye gerek görmedim

Alla alla :D iyide biz mükemmeliz falan demedik değişik değişik konuşuyorsun işin parasında olsak ne olcak. Bi değişik müritler dolanıyorsunuz etrafta ya bi gidin.

"bea"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

hocam ben gelemiyorum youtubedan dinlesem yine bira hakkı kazanır mıyım 

Toplam Hit: 2087 Toplam Mesaj: 26