Power Bank

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackstone_tr
    blackstone_tr's avatar
    Erkek

Elimde 100 adet  Ledli 2600 powerbank var toptan alacak telefoncu vs arkadaş var ise istanbul anadolu yakasından buluşur teslim ederim.

http://urun.n11.com/sarj-cihazi/super-led-powerbank-2600-mah-tasinabilir-sarj-aleti-P61610886

fiyat hakkında pek bilgim yok özel mesaj ile irtibata geçebilirsiniz.

Mod= konu acarken ilgili bolumlere acalim lutfen

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

fiyat araştırırp birş ey dersen 3er 5er tane burdan da eritebilirsin bence.

tabi hepsi birden daha makul olur herkes için.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackstone_tr
    blackstone_tr's avatar
    Erkek

toptan fiyatı hakkında bilgim yok.

tek tek fiyatı 14 gibi duuruyor ancak 10 liraya bırakırım

gelen tekliflere göre toptan düşünüyorum ama 20 -30 alacak kişide olur onada hayır demem

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

powerbank satmakzor bu ülkede elimizde hiç yoksa 16k - 2500 10k- 1200 20k-1000 12k-1000 seklinde var sadece elit müşteri alıyor :D

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackstone_tr
    blackstone_tr's avatar
    Erkek

şimdilik teklifler geliyor hiç satılmazsa

hafta sonu bayram yolcularının olduğu zaman vs  metro otogarına 2 tane mahelleden çocuk götüreceğim yolcular köye gidenler çok tercih ediyor çığırtgan gibi sattıracağım

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    blackstone_tr bunu yazdı

hafta sonu bayram yolcularının olduğu zaman vs  metro otogarına 2 tane mahelleden çocuk götüreceğim yolcular köye gidenler çok tercih ediyor çığırtgan gibi sattıracağım

hocam önce hepsini şarj etmeyi unutma. vatandaş ilk kullanımda düşük şarj ile geldiğini pek bilmez, sonra sövmesinler ardından. küçük bir detay ama önemli.

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

benim telefon 1buçuk kere şarj eder o pavırbankları :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    blackstone_tr bunu yazdı

Otobüs yolcularına satman zor hocam. Artık çoğu otobüste usb portu var koltuklarda.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackstone_tr
    blackstone_tr's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı
    blackstone_tr bunu yazdı

hocam önce hepsini şarj etmeyi unutma. vatandaş ilk kullanımda düşük şarj ile geldiğini pek bilmez, sonra sövmesinler ardından. küçük bir detay ama önemli.

evet o küçük detayı düşünyorum ama kutuları açıp kapatınca bir garip kırışma sanki okunmuş gazete gibi bir daha o düzeni tutmuyor boş olduğunu görüncede perakende alıcının işini görmeyecek.

Toplam Hit: 932 Toplam Mesaj: 9
power bank satılık