folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Power Supply Cok Isınıyor Bilgisayar Kitleniyor ..

Power Supply Cok Isınıyor Bilgisayar Kitleniyor ..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Drawlord
    Drawlord's avatar
    Erkek
    bilgisayarı acıyorum 15 dkk sonra power supplyden kablo kokusu geliyor actım baktım bugun kablo fılan yanmamıs kabloları ıple saglam yere bagladım fana fılan carpıyormukı die kapattım yıne aynı sorun ve bilgisayar acıldıktan sonra 15-20 dkk arasında ne islemdeysem nette geziyorum veya oyundayım bilgisayar kitleniyor aniden mecburen res atmak zorundayım sorun nerdedir beyler sizce :S

Laf Yapacağına ICRAAT Yap!..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    war-lord
    war-lord's avatar
    Erkek

power supply degilde işlemcin ısınıyor olmasın malum havalar çok sıcak hdd aşırı yükleme olur ısınır hepsini kontrol ettin mi 

Early bird catches the worm.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Drawlord
    Drawlord's avatar
    Erkek
    ewt dostum eminim power supply den geldiginden koku bariz ordan geliyor toz filanda yoktu ama yinede sildim nasıl birşey anlamadm

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legion_of_doom
    legion_of_doom's avatar
    Erkek

güç kaynağının içini aç ve aşağıdaki malzemelere benzeyen parçaların (kondansatörün) üstüne dokun.. aşırı derecede ısınma varsa sorun onlardan oluyordur muhtemelen. koku onlardan gelebilir.. fan iyi çalışmıyor olabilir.. 

Biraz bilmek tehlikelidir. Ya derinliklerden iç ya da bilgeliğin tadını tatmaya kalkma! Çünkü sığ sular beyni zehirler, bol sular insanı temizler....-------------------pompey--------
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Drawlord
    Drawlord's avatar
    Erkek
    sorunu cozdum tamam beyler artık mis gibi oldu :P

Toplam Hit: 2809 Toplam Mesaj: 5