folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder PR6-5-4-3 Mevcut 7 Yolda, Backlink Satışı TBT Özel

PR6-5-4-3 Mevcut 7 Yolda, Backlink Satışı TBT Özel

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByTechno
    ByTechno's avatar
    Erkek

Beyler PR7 de ufak bi sorun oldu halledip eklicem satışa tabi ilgi olursa, sadece TBT de açıyorum konuyu.. PR6-5-4-3 siteler mevcut ama HACKLİNK arkadaşlar.. fiyatları gayet elimden geldiğince uygun yaptım..

PR6: 25tl / 2 tane PR6: 45tl
    PR5: 20tl / 2 tane PR5: 35tl
    2 tane PR4: 25tl
    2 tane PR3:15 / 5 tane PR3: 40tl

fiyatlar böyle.. ilgilenenler yazabilir veya msn gelebilir: techno@genclervadisi.com

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByTechno
    ByTechno's avatar
    Erkek

1- Linklerin kalkma olasılığı yok arkadaşlar merak etmeyin 2 yıla yakındır kullanıyoru bu siteleri..

2- Kendi sitemden örnek gösterebilirim beyler hepsinden link verdim şuan google webmaster tools 7k backlink sayıyor ve 1,5 aydır duruyor linkler. ki biz bu işi 1 yıldan fazladır yapıyoruz.. aha öceden boş boş duruyordu elimizde..

3-Siteler dergi,forum yani güncel içerikli index sayıları fazla sitelerdir, içerisinde 7 site yabancıdır.. pr3 ler ve PR5-6 birer tane.. yabancı backlinklerin getirisini sizde biliyorsunuzdur :)

4-Ciddi alıcıları bekliyorum, site adreslerini her önüme gelene veremem beyler.. 

PR7 deki problem tr karekter problemidir başka bir problem değil, adamın kodlarını biz editliyoruz şimdi haberi yok. Yardım ediyoruz kısacası :) sorunu biz hallledicez

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fdumanli
    Fdumanli's avatar
    Erkek

müdür site adresini pm atabilirmisin?

editcan : pr5 ve pr4 olanı.

2.editcan : hacklink, peki linklerin kalkma olasılığı var mı ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek
    hacklink ise sakat linklerin kalkma olasılığı çok yüksek 1-2 gün kalacak linkin hiç bir siteye faydası olmaz ayrıca yaptığın etik dışı milletin sitesini hackleyip link satıp haram para kazanıyosun

işte öyle
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

RhiFaT bunu yazdı:
    -----------------------------
    hacklink ise sakat linklerin kalkma olasılığı çok yüksek 1-2 gün kalacak linkin hiç bir siteye faydası olmaz ayrıca yaptığın etik dışı milletin sitesini hackleyip link satıp haram para kazanıyosun
    -----------------------------

bunun mp3 film indirmekten farkı yok benim gözümde

iyi satışlar.

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByTechno
    ByTechno's avatar
    Erkek
    Linklerin kalkma olasılığı %-0 bakın eksi diyorum.. 2 yıla yaklaştı bu siteleri kullanalı. örnekte gösterebilirim backlink sağladığımız sitelerden ki bunlardan biri kendi sitem ve hepsinden link verd,m :9 şimdi google amcamız 7k backlink sayıyor webmaster tools da.. PM gönderilmiştir.. satış devam.. aklınıza takılan soruları sorun arkadaşlar açıklayayım..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    öncelikle adresleri pm ile alayım :}link çöplüğü olmuş ise yapacakbir sey yok :} ayrıca verdiğin fiyatlar aylık mı 3 aylık mı genelde fiyatlar 3 ay üzerinden verilir sonucta 1 aylink link alımı bi işe yaramadığı için 1 aylık fiyat ise hacklink için çok fazla bunuda biliyorsunuzdur umarım :} herneyse adresleri pm olarak alabilirsem düşünürüm...

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByTechno
    ByTechno's avatar
    Erkek
    fiyatlar tabiki AYLIK ama bir kaç aylık link alanlara fiyatlarda oynama yapılacaktır tabikide.. Siteler link çöplüğü dğeilir, en fazla link bulunan sitemideki link sayısı 2'dir. Bu bilgilerden sonra ciddi düşünürseniz site adreslerini verebilirim, hacklink sonuçta :) anlıyosundur beni her isteyene site adresi vermem ne benim için nede link alanlar için iyi olur..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    +18 dahil mi hocam ? :)

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    pm at görüşelim siteler baktıktan sonra

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByTechno
    ByTechno's avatar
    Erkek
    +18 -18 farketmez hocam her türlü link alırız :)
Toplam Hit: 1459 Toplam Mesaj: 11