Problem!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cukurova
    cukurova's avatar
    Erkek

omer228 bunu yazdı:

cukurova kardeş ben birsey diyorsam doğrudur.Okullarda nete sınırlı giriş var.Bu milli eğitim bakanlığının yaptığı bir genelgede var.Sen de madem bilmiyorsun susta rezil olma .Bişey biliyorsan konuş örnek alsınlar bilmiyorsan sus da adam sansınlar

Abi battıkça batıyorsun, üniversiteler interneti milli eğitim bakanlığı değil ULAKBIM (Ulusal Akademik Ağ ve Bigi Merkezi- http://www.ulak.net.tr/ ) ve bütün üniversite ip'lerini o dağıtır.Sen lise ve ilk okullarla karışırtıyorsun.Asıl kim rezil oluyor kardeş....

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xtlan
    xtlan's avatar
    Dişi
    omer228 bunu yazdı:

cukurova kardeş ben birsey diyorsam doğrudur.Okullarda nete sınırlı giriş var.Bu milli eğitim bakanlığının yaptığı bir genelgede var.Sen de madem bilmiyorsun susta rezil olma .Bişey biliyorsan konuş örnek alsınlar bilmiyorsan sus da adam sansınlar

hahahah adam universite demis sen hala ilkogretim ortaogretim den bahsediyorsun :)

"Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem, bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK"
Toplam Hit: 3889 Toplam Mesaj: 13