folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Profesyonel Kalitede Yay

Profesyonel Kalitede Yay

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deadlyman
    deadlyman's avatar
    Erkek
    arkadaslar bende bi okçuluk merakı başladı bunun üzerine bi ok almak istedim fakat baya pahalı geldi 200 milyon falan yani.
    bunun üzerine kendi yayımı yaptım yaklaşık 200 mt. uzaa atıyoooo
    2 metre kadar plastik boru, bisiklet fren halatı ve 6-7 cm lik birkaç vida ya mal oldu.plastik boruyu ortasından kesip iki parçayı yan yana koydum ve iki uçlarından birer vida ile birleştirdim iyice sıktım vidaları. bu parçanın tam ortasına iki borunun arasına bi silgi koyup silgiye gelmeyecek şekilde kenarlardan bireir vida çaktım ve silgiyi çıkarttım.bolece iki kenarı vida iki kenarı boru olan ve yayımızın tam ortasında bulunan bi kare elde ettim.bisiklet halatını iyice gerilecek şekilde en uçtaki vidalara bağladım.ve bolece bittiiii
    ilgi gösteren olursa resimli anlatım yaparım...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mit
    mit's avatar
    Erkek
    yap yap ben böl anlamadım resimle anlatta bakıyım nasıl yapmısın kaç paraya mal oldu:D
    amma cimriyim haa:D belki lazım olur demi
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    Babacan sen mümkünse eserinin resmini çek, linkini ver... merak ettim... Lem hem belki şu açık artırma sitelerinde satabilirizz.. Millet ne alacağını şaşırmış mina kyimm... Nerde asortiziczac bişi war basıyolar parayı alıyolarr.. ee nede olsa sende emeğini ve aklını vererek sanatını icra etmişsin... ;) kesin bi alıcı bulunur... Tutarsa hep beraber seri üretime geçer, sürümden kazanırız... Tahriyi kalkındırırız... Zuahahah .... SaYGıLaR mina kyim...

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deadlyman
    deadlyman's avatar
    Erkek
    ya bodrumda bi plastik su borusu buldum bide fren halatı aldım.halt 50 kurş borunun fiyatı en fazla 5 milyon falandır
    en kısa sürede çekiyorum resimleri ok:P
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek
    valla bencede resimle anlatsan daha iyi anlaşılmıcak bi yanı yok yazdığının ama yinede resimli daha ei :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    webkurdu999
    webkurdu999's avatar
    Erkek
    kardeş resimleri bekliorz :D hadiii

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    kardeş plastikten iyi olmaz ki iyi bişey olacaksa çalikten olacak,çünkü çelik esnektir ve asla demir gibi eğilip kalmaz,en iyi yay çelikten olur bence

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    yürüt aq müzeler dolu ok yay may.bizim okula gelen sergiden mermileri yürütmüştüm ben.onun gibi bişiler yap işte=))

... sorcerer & musket ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bokee
    Bokee's avatar
    Erkek
    valla bencede bir resim iyi olur
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    hacı o bisikletin halatı bi koparsa yannız paraparçe eder suratını bizim arkadaş denyo gitar teliyle yapdı gözünü oyuyodu kopdu tel
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Pimapenlerde,siyah bi conta warya onuda kullanabilirsiniz..

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
Toplam Hit: 2841 Toplam Mesaj: 11