[Program] Cikartalink V1.0

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tranceport
    tranceport's avatar
    Erkek
    baristbt bunu yazdı
    tranceport bunu yazdı
    baristbt bunu yazdı
    tranceport bunu yazdı
    baristbt bunu yazdı

@FiL3MAN bi film sitesinin adre linkinimi kopyalayıp indiriyorsun hocam ? ya videoya tıklayıp 50 popup kapatıp idm yakalamasını bekliyorsun , ya kaynak koddan girip embed arıyorsun ? 

sana hangisi kolay geliyorsa onu yap ^^

@tranceport neden kafan karıştı hocam ? neyden ötürü ? 

-- v1.1 'de youtube playlist ve aria2c ekleyeceğim ek olarak 

@baristbt

Troj.Dropper vs yazınca

kullanma hocam

yanlis anlama vs yazdım da bu uslubun hoş değil.biz de burada kac senelik üyeyiz 

bizde kaç senelik üyeyiz burda hocam , uslubumda herhangi bir problem yok , güvenmiyorsanız kullanmazsınız olur biter

kimseye zorla birşey yaptırtmıyorum.

burda bi konuda bişi görsem , biri böyle böyle bişi yapılabilir mi dese ilk boş vaktimde oturup yapmaya çalışıyorum şunu nasıl yazarız dese oturup yazıyorum

buda bi konudan çıkan birşey diğerleri gibi. çuvaldız iğne muhabbeti yani..

dostum cabalarından gayretinden dolayı tebrik ediyorum.konunu baltalamak falan niyetinde değilim.uygun bir dille sana bişi sordum sende dersin ki şudur budur acıkmalama yapabilirsin.bende indirdim kullanmak için.
    ama kullanma fln diye sert yapınca ona takıldım.yoksa sorun yok benim için
    kolay gelsin

Atatürkçülük ölmez bir hedef, yükselen bir şereftir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aksata
    aksata's avatar
    Erkek

şüpheli hareketler seziyorum.

1)agresif tavırlar

2)"ya videoya tıklayıp 50 popup kapatıp idm yakalamasını bekliyorsun , ya kaynak koddan girip embed arıyorsun ? "   demişsin

bir sürü eklenti var. javascript blocker var , abp var ,privacy badger var

kaynak kod demişsin embed aramak demişssin. mantık hatası var. eklentilerle reklamlar, popuplar engellenir. video başlatılıp idm ile sıraya eklenir.

şimdi bunları burda takılan biri bilmiyor mu.  Sanki kimse bilmiyormuş gibi davranman şüphe uyandırıcı.

3)"ekimle kasım arasında kullanın lütfen ^^" konuyu açarken bunları demişsin.

bu kelimeden herkez gibi benimde anladığım "kullanırsanız ekime kullanmazsanız s*k*me" yani güvenmiyorsanız kullanmayın. bir suçlanma geleceğini biliyordun. virüstotalde taranırsa trojan olarak görüneceğini biliyordun. suçlama geldi ki gelmeside gayet normal birşey. niye adama bu kadar agresif davranıyorsun. veya en başta virüs olarak görünebilir gibi bir uyarı koymuyorsun. işte bunlar hep şüphe.

gece gece ne tutuldum ha :)

aksata tarafından 03/Mar/17 02:12 tarihinde düzenlenmiştir

Bazıları özgürlüğü sadece kendileri gibi düşünenlere reva görüyor...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

Kardeş s*kimsonik şeylere takılıyorsunuz, Barış'ı yıllardır buradan tanırım ne kimseye bir yamuk ne de yanlış yaptığını gördüm, tamamen de kefilim herife artı yazdığı her şeyi güvenle kullanıyorum bir kere mi ne hata veriyordu onu da bir sonraki versiyonda halletti öyle de ilgilidir. 

Kullanmazsanız da kullanmayın amk madem o kadar eklenti var kur topğlu bi şekilde indirebiliyorsan indir. 

Çok sıkılıyom
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aksata
    aksata's avatar
    Erkek

Zaten oyle yapiyorum. Zaten kullanmiyorum. Ben sadece adamin suphelenmesinin gayet normal oldugunu ve agresif davranmamasinin gerektigini belirttim

Bazıları özgürlüğü sadece kendileri gibi düşünenlere reva görüyor...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

@aksata ;

şüpheli veya şüphesiz hareketlerimi nasıl burdan okuduğun metinlerle anladın bunu bilmiyorum.

1- agrasif tavırlar benim günlük tavrım olamaz mı ?

2- bu programda yine bir müridin isteği üzerine çıktı , kendisi bir adult siteden film indirmekte zorlanıyormuş , benim daha önceki openload downloader konumu görüp pm atmış.

bende bunu hazırladım , siteyi kontrol ettiğimde çok fazla reklam vardı , "javascript blocker var , abp var ,privacy badger" vs. bunları kullandığında ya siteyi engelliyordu ya video playerı kayboluyordu ya da her türlü pop-up ortaya çıkıyordu.

kaynak kodunda "openload.co" diye aratıp video linkini aldığını söyledi sonra onu yeni tarayıcıda açıp video başlatıp idm yakalamasını bekleyip indiriyormuş.

Farkettiysen konu üyelere özel değil , bunu buradaki adamlar dışında tahribat.com'a giren her kişide görüyor , yani bu uygulamayı youtube'dan çocuguna çizgi film indirip , sonra telefonunu uçak moduna alıp izletmek isteyen bir ebeveynde kullanabilir, sende kullanabilirsin (?)

Ki her konumda da bilale anlatır gibi kullanmayı bilmiyorlarmış gibi tek tek adım adım anlatıyorum. 

3- vallahi oda benim yapımla alakalı isteyen kullanır isteyen kullanmaz , urumda olmaz. şu kullandı diye sevinmem , şu kullandı diye de üzülmem. bu zamana kadar hiç bir suçlama almadı kimseden :) üstüne ne dedilerse de programa ekledim veya başka birşey yaptım.

agrasif davranıp davranmaman kişisel birşey , bu ithamlarınızı gerek göstermez.

4- http://www.tahribat.com/forum/twitbot-v10-twitter-uzerinden-pc-kontrolu-175233?SearchUser=aksata

burda bahsettiğiniz gibi "canım sağolmamış" sanırım. genelde forumda yapıcı bi rol üstlenmeye çalışıyorum , çıkıp her konudan acaba burda ne çıkarabilirim demiyorum.

5- kullanmamanıza gerçekten çok sevindim. teşekkürler.

http://www.leyladansonra.com/
Toplam Hit: 4272 Toplam Mesaj: 26
youtube film indir youtube video indirme youtube-dl openload