folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Proje Çalışması İçin Program Önerisi

Proje Çalışması İçin Program Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

Herkese merhaba,

nabıl bir başlık yazsam bilemedim saçma gelebilir kusura bakmayın. Şimdi ortak bir yazılım projesi üreticez arkadaşla aynı odada çalışıcaz. Dosyaları anlık paylaşım vs. ne gibi programlar önerirsiniz. 

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek

Github üzerinden paylaşın kasmayın hiç, normal dosya paylaşımı içinde bir klasörü networkten paylaşın olsun bitsin

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    sandman bunu yazdı

Github üzerinden paylaşın kasmayın hiç, normal dosya paylaşımı içinde bir klasörü networkten paylaşın olsun bitsin

dosya paylaşımı için aklımıza github gekdi bir de extra işimizi kolaylaştıracak başka neler önerirsin hocam.

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

biz bu corona sürecinden dolayi online konusma-mesajlasma-dosya gönderimi icin microsoft teams kullaniyoruz. ücretli midir degil midir bilmiyorum.. Arastirabilirsin..

ayrica airdroid ile pc-teleefon arasinda dosya gönderimi yapabiliyorsun. Iki pc arasinda ücretsiz lisansta izin veriyor mu bilmiyorum..

https://www.airdroid.com/

@sandman'in dedigi gibi bir klasörü paylasima acip ortaklari oraya atabilirsiniz.. 

Task olusturma takip icin, trello, asana, ntaskmanager gibi ücretsiz de kullanilabilen sistemlere bakabilirsiniz, ya da tfs (ücretsiz versiyonu var mi bilmiyorum)

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

Bağlı olduğunuz modem destekliyorsa modeme bir USB bellek takın ve o belleği pclerinizde depolama olarak gösterin.

Negatif yönü benim modemin USB hızı 1.1 o biraz boktan oluyor, bir de aynı dosya ve klasör üzerinde aynı anda 2pc ile işlem yapilabiliyor mu bilmiyorum denedim, oluyorsa iş görebilir. Hatta harici disk bile bağlanabiliyor ama sürekli çalışmaktan bir süre sonra disk folloş oluyor

Artı yönü ise (bu en güzeli), birinizin PC kapalı bile olsa yine aynı klasöre yazabiliyor, diğer PC bağlanınca verileri oradan alabiliyor, yani ev ortamında bir nevi bulut depolama oluyor.

Bulut demisken belki bir ortak Google hesabı açıp Google drive de kullanılabilir belki

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

amazonun cloud9 diye bir servisi var, (önceden ayrı bi firmaydı satın aldılar)

web tabanlı bir ide veriyo ve ikiniz aynı anda çalışabiliyosunuz, birbinizin imleçini falan görüyonuz.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
Toplam Hit: 805 Toplam Mesaj: 6
yazılım proje