folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Proje Hayata Geçirmek Hakkında Bir Sorum Var.

Proje Hayata Geçirmek Hakkında Bir Sorum Var.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    şimdi bi projem war.. yani gerçi sürekli lan şöyle olsa böle olur..şöle yapılsa surdan su gelir gibi fikirler sürekli aklıma gelir gider..   şimdi sorun bunun olurluğunu olmazlığını araştırmak.. yani gidip bir bilene sor diceksiniz ama ama o bilen kim? ayrıca üni.hocalarını düşündüm onlarda çok kıymetli vakitlerini(?) benm için harcamazlar tabiki.. peki ben nasıl fizibilite çalışması yapacagım? maliyetini nasıl çıkaracağım ve işin dier bir önemli kısmı gidip konusdugum adamlar yok bu olmaz diyip projenin üstüne yatarsa nolucak? git noterden onaylat ozaman bişe olmaz demeyin. proje sadece bi fikir olarak ortada yani bi fikri onaylatamazsınız we bilimsel bi kaç veri olması lazım elimde.. ayrıca sizinde aklınıza geliomu böle garip garip projeler.. doğayı korumak..ekonomik gelir vs.. gibi şeyler?

NesTo | same shit diffirent asshole
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    house
    house's avatar
    Erkek
    Çözüm basit gidip konuscaksın üniversite hocalarıyla eğer projen güzelse onlar yardım ederler sana onların sayesinde sponsor bulursun maddi durumu halledersin ama projen nedir bilmem üstüne yatma konusunda sanmam yatmazlar :)

Every thing"s place and her time reach
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek

Yatan yatar bence 

öyle bir şey yap ki her işini tek tek hallet ama kimse naptıgını  anlamasın :) nası olcak dersen de iş bölümü yap  

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    iş bölümü yaparsam yatmazlarmı :D

NesTo | same shit diffirent asshole
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek

iş bölümüne yatsınlar genede neyin ne olucagını tam anlatmazsan yattıgıyla kalır o kadarda korkak olmaya gerek yok azıcık risk lazım :)  

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
Toplam Hit: 1292 Toplam Mesaj: 5