folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Proje İçin Davet ( PHP & Mysql Yazılımcı Arkadaşların Dikkatine )

Proje İçin Davet ( PHP & Mysql Yazılımcı Arkadaşların Dikkatine )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

Merhabalar,

- Kredili Kullanım ( Veya Aylık Paket ) 
    - Kısıtlı Ücretsiz Sorgu

2 kulvarda hizmet verecek bir kopya kontrol sistemi yaptırılacktır. 

Yazılım : PHP ( Düz ) & Mysql 

Demo : https://www.kopyakontrol.com/

Global Demo : https://www.quetext.com/

Sistemlerin işleyişi iyice incelendikten sonra, süre ve fiyat tekliflerinizi sunmanızı önemle rica ediyorum.

Not : Arkadaşlar, p.m ile iletişimi tercih ederseniz çok sevinirim. Demo'larda yer alan sitelerin özellikleri bariz belirgindir. 

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

Kopya kontrol servisinide mi yazılımcı yazacak?

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    TeRRoR bunu yazdı

Kopya kontrol servisinide mi yazılımcı yazacak?

Yani tamamen bir servis olacak zaten.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

şimdi bu site yazdığımız yazının nette olup olmadığını bulup bize var yok diyor doğrumu anladım ? eğer öyle ise terrorün imzasındaki  yazısını arattığımda https://www.quetext.com/ sitesi nette böyle birşey yok dedi. ama bu yazı özgün değil adamın imzası ?  normalindede var. şimdi merak ettiğim nokta şu bu vermiş olduğun sitelerin kontrol sistemlerinin güvenilirlik oranı nedir ? 

ve senin için yazmamızı istediğin bu servisin güvenirlik oranını yüzde kaç olarak istiyorsun ? 

not. php olacak demişsin. asp.net olsa talip olabilirdim ama :D

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    furkiak bunu yazdı

şimdi bu site yazdığımız yazının nette olup olmadığını bulup bize var yok diyor doğrumu anladım ? eğer öyle ise terrorün imzasındaki  yazısını arattığımda https://www.quetext.com/ sitesi nette böyle birşey yok dedi. ama bu yazı özgün değil adamın imzası ?  normalindede var. şimdi merak ettiğim nokta şu bu vermiş olduğun sitelerin kontrol sistemlerinin güvenilirlik oranı nedir ? 

ve senin için yazmamızı istediğin bu servisin güvenirlik oranını yüzde kaç olarak istiyorsun ? 

not. php olacak demişsin. asp.net olsa talip olabilirdim ama :D

Evet, özgünlük kontrolü yapan sistemler demoda verdiklerim hocam.
    Hocam aslında servislerin çoğunda test sonuçları çok farklı çıkabiliyor. Yani, şöyle ki google üzerinden yapılan bir sorgulamadan ibaret geneli. 
    Deepscan özelliği olan özel servisler var , misal eğitim kurumları bunları kullanır. Profesyonel yabancı servislerde bunlar bir hayli yüksek ücretlerle sunulan hizmetler.
    PHP ve asp.net olması arasında benim için pek fark yok aslında, ben servisin güncelleme, yenileme ve teknik aksaklıklarında aynı arkadaşla devam etmeyi düşündüğüm için, kendisi hangi dil ile isterse de yazabilir. Yeterki doğru ve işleyen, aynı zamanda devamlılığı olan bir sistem olsun benim için =) 

Birçok farklı yöntemde çözümler geldi bana. Birkaç farklı yerli & yabancı platformda ilan açtım. proxy server, vpn server veya google search engine api ile yapabileceği söylediler. 
    teknik bilgim yok, benim tek bildiğim bu sistemin nasıl çalışacağı - neden ihtiyaç olduğu =)

Teknik kısmı sizin ustalığınız , saygı duyarım =) 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

Hocam zannedersem mevcut projelerin sonucunda fark ettiğin bir ihtiyaç var ortada ancak istediğin şeyin yazılımcı tarafından kolayca yazılıp geçilebilecek birşey değil. Bu benzerlik aramaları, benzerlik aranacak platforlar, algoritmalar ciddi şeyler. Ucuza yada freelance birşey yaptırmaya kalktığında alacağın ürün seni tatmin etmeyebilir. Bu yüzden servisleri harici mi kullanacaksın yoksa yazılımcıdan bu servisleride mi yazacak diye sordum.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    TeRRoR bunu yazdı

Hocam zannedersem mevcut projelerin sonucunda fark ettiğin bir ihtiyaç var ortada ancak istediğin şeyin yazılımcı tarafından kolayca yazılıp geçilebilecek birşey değil. Bu benzerlik aramaları, benzerlik aranacak platforlar, algoritmalar ciddi şeyler. Ucuza yada freelance birşey yaptırmaya kalktığında alacağın ürün seni tatmin etmeyebilir. Bu yüzden servisleri harici mi kullanacaksın yoksa yazılımcıdan bu servisleride mi yazacak diye sordum.

Hee pardon hocam şimdi anladım =) Bunu servis olarak kullanacağım. Aslında verdiğin örneklerde , ücretli hizmet veren servisler. Yani, kendi projem için kullanmayacağım. Piyasadaki eksiklik & ihtiyaç & talep araştırmaları yapıyorum bir süredir. Bu da servis olarak düşündüğüm bir proje.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

en temizi bu https://api.copyleaks.com/documentation/v3 veya buna benzer bi kaç servis bul abi api hizmeti veren bu apiye göre basit bi arayüzle projeni yaptır, öncelikle makaleyaz.net siteni desteklemiş olursun güzel bi reklam aracı olur, satış yaptığın zamanda sistemin üzerinden apiye vereceğinden daha fazla kazanacağından kaliteli hizmet verip komisyonunu almış olursun. 6250 kelime aylık beleş yani 500 kelimelik makalelerden 125 tanesi free olmuş olur.  Aylık 8 dolar verirsen de 25K kelimelik işlem yaptırırsın çok iyi bence https://api.copyleaks.com/businessesapi/pricing dolayısıyla bu şekilde developer ı da çok yormadan apili sistemini yap, satış yaptıklarında da ilk hedef maliyetini kurtarsın sonraki süreçte daha kapsamlısı için kafa patlatabilirsin. çiçek. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    TxT bunu yazdı

en temizi bu https://api.copyleaks.com/documentation/v3 veya buna benzer bi kaç servis bul abi api hizmeti veren bu apiye göre basit bi arayüzle projeni yaptır, öncelikle makaleyaz.net siteni desteklemiş olursun güzel bi reklam aracı olur, satış yaptığın zamanda sistemin üzerinden apiye vereceğinden daha fazla kazanacağından kaliteli hizmet verip komisyonunu almış olursun. 6250 kelime aylık beleş yani 500 kelimelik makalelerden 125 tanesi free olmuş olur.  Aylık 8 dolar verirsen de 25K kelimelik işlem yaptırırsın çok iyi bence https://api.copyleaks.com/businessesapi/pricing dolayısıyla bu şekilde developer ı da çok yormadan apili sistemini yap, satış yaptıklarında da ilk hedef maliyetini kurtarsın sonraki süreçte daha kapsamlısı için kafa patlatabilirsin. çiçek. 

Sağolasın mehmet'im. Şimdilik zaten quatext'in ücretli hizmetini kullanıyorum. Api'si henüz yok, ama güncelleme geleceğini söylediler bakalım onu bekliyorum. Şimdi bu tarz sistemlerden, Api alarak hizmete başladığımda, kur farkı nedeniyle neredeyse sıfıra - sıfır bir denklem yakalıyorum. O nedenle, bunu teknik anlamda çözdüğüm bir servis olarak vermek bana mantıklı geliyor. İlkten elbette sorunları - eksileri olacak servisin.  Birde ilerleyen zamanda, servisten Api hizmeti de sunacağım için, özellikle wordpress sitelerde oto eklenti ile müşterilere direkt paket satış amacım var.

Yani henüz limtilerini bilmediğim bir projede, dışa bağımlı kaldığım her dönemde kafamdaki promosyonları - ücretleri uygulama şansımı en başta yitiriyorum.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

plagiarism intihal yanı bu tarz servıs apisi olsa  yapılabılınır . fakat 

algoritması yanı nasıl yapılacagını cıkartmak mesele 

örnek verıyorum dizin araması yapacak ; 

yandex google bing uzerınden yapacak fakat ındexlenmemıs sıte yoksa burayla eslesmedıgı ıcın orjınal gıbı gosterecek.

adam bır tane ekıtabın ıcerıgınde koysa yapıstırsa tamamen orjınalmıs gıbı gosterebılır. 

fakulteler bunun ıcın lısans alıyorlardı bır kac tane program vardı tez ıcın kontrol yapılıyordu. 

copyleaksın apisi var bununla calısann bır sıstem daha rahat olacaktır. ücret en mantıklısı olacaktır. 

sey gıbı dusunme ıcerık yaz googleda aratsın sonuc varsa gostermesın bu da olabılır fakat yetersız olacaktır 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
Toplam Hit: 731 Toplam Mesaj: 10
kopya kontrol