Proje Ortaklığı - Gidelim.Net

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hasato
    hasato's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kolay gelsin arkadaşlar. 4-5 yıldır üzerinde çalıştığımız ancak gerek teknik gerek maddi sorunlardan dolayı tam anlamıyla hayata geçiremediğimiz proje üzerinde arkadaşım ile tekrardan çalışmaya başladık. 

Kısaca bahsedecek olursam;

Gidilebilecek , gezilebilecek , kalınabilecek , eğitim alınabilecek tüm mekan - işletmeleri tek bir web sitesi altında topluyoruz. Burada işletme-mekan sahiplerine özel reklam panelimiz bulunmakta. Klasik firma tanıtım sitesi tasarlamıyoruz. 

www.gidelim.net / www.gidelim.com.tr adreslerinden ulaşarak inceleme yapabilirsiniz. En azından ön fikir edinmiş olursunuz. Projenin patentini de aldık. Ciddi bir iş yaptığımızı  belirtmek isterim.

Proje kapsamında grafik tasarım - mobil uygulama (android - ios ) , satış-pazarlama noktasında projeye dahil olabilecek kişiler arıyoruz. Ücret - ortaklık detaylı konuşulacaktır. İstanbul yada Samsun da bulunanlar öncelikli. Ben samsundayım (arkadaş istanbulda ). Öncelik sebebi bu .

İlgili arkadaşlar konuya yazabileceği gibi mesaj yoluylada iletişime geçebilir. 

NOT: Site tasarımında değişiklik yapılmaktadır. Kodlama vb. işlemler sıfırdan yapılmış olup bize aittir. 

hasato tarafından 28/Mar/16 22:59 tarihinde düzenlenmiştir

Ders paylaşımlarıma @hasan safa tosun ( youtube) , @hasato (facebook) adreslerinden ulaşabilirsiniz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Mobildeyim bilgisayara geçim güzel fikirler sunmaya çalışamam 

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

hocam üzerinde çalışmak lazım reklam lazım  umarım  güzel.

tb dne güzel arkadaşlar destek verirse  daha güzel olur.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tcvatandasi
    tcvatandasi's avatar
    Erkek

ben çok begendim hocam güzel olur ilgi görür 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rhodostethia
    rhodostethia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Zamanında buna çok benzeyen bi proje yapmıstım. Hatta burda konu da açmıştım ama sitede ki bi kaç sorunu halletcek  etrafımda ve burda yardım edecek kimseyi bulamadım. Proje ortaklıgı ile ilgili fikrim şuydu.  Atıyorum bi mekan aylık bi ücretle mekan ekleyebiliyodu. Atıyorum mekan basına 100 tl aylık. O mekanla gidip görüşüp siteyi ona anlatan ve üye olmasını mekan eklemesini sağlayan kişi yani bu bnm müşteri temsilcim olcaktı, mekan basına yüzde 30 bi pay alcaktı. Yani her eklediği mekan basına 30 tl. Ama dedim ya , yardımcı olabilcek kimseyi bulalamıstım. Umarım tutar

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

Tasarımı nasıl yaptınız hocam temamı editlediniz yoksa komple size mi ait?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Android taraflı birşeyler yapmak isterim :) 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

2 tane atmış terbiyesiz

MhmdAlmz tarafından 29/Mar/16 06:59 tarihinde düzenlenmiştir

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

klasik demesen de klasiklerle yarışacaksın. 

çok sağlam seo ya da sosyal medya kasmanız lazım. 

bence işin reklam tarafına odaklanın, firmalar boş yere para ödemezler.

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hasato
    hasato's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Yorumlar için teşekkür ederim. İşin reklam boyutunun öneminin farkındayız dostlar. Hayata geçirememiş olsaktada 4-5 yıldır bu işi ve piyasasını takip ediyoruz. Klasik sitelerle yarışmayacağız çünlü bahsettiğim alanda klasik site yok .Burada hırdavatçı tanıtımı yapmayacağız . Yada tanıtımını yaptıklarımızı sadece bir iki resim - iletişim bilgileri şeklinde insanlara sunmayacağız. İşin detay boyutu fazla ancak sizde hak verirsiniz ki herşeyi burada paylaşamam . 2-3 yıl önce yine paylaşımda bulunup projeden biraz daha detaylı bahsetmiştim. Şuan çok bilinen bir site bizim projenin bire bir aynısı ile para kazanıyor. Tabi ki bizden çaldı demiyorum ancak aşırı derecede benzerlik olduğunu belirtmek isterim. 

Özetle ilgilenen arkadaşlar kendileri hakkında kısa bir yazı , yardımcı olabilecekleri alan varsa yapmış oldukları çalışmaları yazarlarsa çok iyi olur. Sonrasında daha detaylı konuşuruz .

Ders paylaşımlarıma @hasan safa tosun ( youtube) , @hasato (facebook) adreslerinden ulaşabilirsiniz.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    hasato bunu yazdı

Yorumlar için teşekkür ederim. İşin reklam boyutunun öneminin farkındayız dostlar. Hayata geçirememiş olsaktada 4-5 yıldır bu işi ve piyasasını takip ediyoruz. Klasik sitelerle yarışmayacağız çünlü bahsettiğim alanda klasik site yok .Burada hırdavatçı tanıtımı yapmayacağız . Yada tanıtımını yaptıklarımızı sadece bir iki resim - iletişim bilgileri şeklinde insanlara sunmayacağız. İşin detay boyutu fazla ancak sizde hak verirsiniz ki herşeyi burada paylaşamam . 2-3 yıl önce yine paylaşımda bulunup projeden biraz daha detaylı bahsetmiştim. Şuan çok bilinen bir site bizim projenin bire bir aynısı ile para kazanıyor. Tabi ki bizden çaldı demiyorum ancak aşırı derecede benzerlik olduğunu belirtmek isterim. 

Özetle ilgilenen arkadaşlar kendileri hakkında kısa bir yazı , yardımcı olabilecekleri alan varsa yapmış oldukları çalışmaları yazarlarsa çok iyi olur. Sonrasında daha detaylı konuşuruz .

Bende benzer bir site yönettiğim ve artık yaklaşık 10 senedir bu işin içinde olduğum için sanırım fikirlerimi belirtebilirim :)

Kayıtlı üye bulma yöntemleri

* Siteyi inceledim. Bu site, sıradan rehber siteleri ile karıştırılmamalı. Toplu mail reklamları, facebook reklamları ( ince elenmiş değil ise ), google reklamları ( ince elenmiş değil ise ) ile tanıtımı yapılacak site değil.
    * Direkt olarak ; lüks tabir edilen mekanlarla yüzyüze ve görüşme talep ederek, sunum yaparak reklamları yapılabilir. ( Yıllık , aylık üyelik ücretleri standartların kesinlikle üzerinde olmalı. )
    * Şuan mekan tanıtımlarında otorite olmuş sitelerde ( mesela mekann, fishmekan vs... ) , muhakkak göz aşinalığı olması için reklam çıkmalı.
    * Sosyal ağ özellikle instagram sayfasına önem verilmeli.
    * İçerikler, sosyal ağlar ile pararlel doğrultuda olmalı. Aynı anda sosyal ağlarda paylaşımlar ayarlanmalı yada yapılmalıdır.

Siteye ziyaretçi ve takipçi bulma yöntemleri

* Ben bir gecede, gece yayın kuşağında 12 sn'lik reklamlarla , otorite olan site biliyorum :) Bence bunun için imkan varsa görsel basını kullanmalısın.
    * İnternet ortamında da ; direkt siteye hit çekeceğin facebook reklamları iyi gider. Ayrıca, ücrete mukabil instagram üzerindeki mekan ve eğlence hesaplarından tanıtım yaptırabilirsin.

Başarılar, siteniz çok güzel :) 

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
Toplam Hit: 1101 Toplam Mesaj: 11
proje ortaklık