folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Projeksiyondan Anlayanlar Bakabilir Mi ???

Projeksiyondan Anlayanlar Bakabilir Mi ???

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    helyum_pasha
    helyum_pasha's avatar
    Erkek

Hocam projeksiyon cihazında ampul ömrü önemlidir tabi sadece tek başına değil mesajınıza göre ürünleri eledim 

http://www.hepsiburada.com/liste/benq-mx505-xga-3000-al-130001-3d-seco-projeksiyon-cihazi/productDetails.aspx?productId=ofisbenqmx505&categoryId=15530

bu cihaz işinizi görür bir süre sonra ampulu değiştirmeniz gerecek bu cihazda daha uygun fiyata ampul bulabilirsiniz ampul cihaz ücretinin yarısı kadar olabilir seçeneklerdeki cihazlarda aralarında daha iyileri var elbette fakat bu cihazın daha ekonomik olacağını düşünüyorum. Acele karar vermemenizi de tavsiye ederim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husein
    husein's avatar
    Erkek

nelere dikkat etmeliyiz ?? ampül ömrü önemli çözünürlükte önemli tabi benim aklımda daha çok sony ve lg vardı 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    helyum_pasha
    helyum_pasha's avatar
    Erkek
    husein bunu yazdı

nelere dikkat etmeliyiz ?? ampül ömrü önemli çözünürlükte önemli tabi benim aklımda daha çok sony ve lg vardı 

hocam dediğim gibi yukarıdaki cihazı ekonomik açıdan bakarak tavsiye ettim.

Nelere dikkat etmelisiniz : Çözünürlük, ampul ömrü, konstrat, ampul gücü, görüntü teknolojisi

görüntü teknolojisi ampul değişiminde fiyat bakımından önemlidir.

hocam madem 2 cihaz arasında kaldın.

seçeneklerdeki:

LG cihazı LED teknolojili bir cihaz ışık gücü düşük, performansı daha iyi alabilmen için ışıksız ortam yapman gerek tabi ampül ömrü fazla.

SONY cihazı LG karşılaştırdığımızda daha performanslı. SONY alınabilir dezavantaj ampül ömrü düşük, son karar yine senin hocam.

Toplam Hit: 743 Toplam Mesaj: 4