folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Prorat 1.8 Ve Pc Ye Bağlantı

Prorat 1.8 Ve Pc Ye Bağlantı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TaNKaY
    TaNKaY's avatar
    Erkek

arkadaşlar prorat 1.8 var ip tamam port tamam herşey tamam pc ye bağlanamadım...nedeni başka ne olabilir bi prog mu yüklemem lazım nedir bu ..bi el atın len :))

bide bu proratın türkçe son versiyonu varsa bi link atarmısınız arkadaşlar gerçekten işimi görürsünüz şimdiden saolun..

ben hiçkimseyim hiç kimse mükemmeldir dolayısıyla ben bi mükemmelim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    o kadar uyardık prorat için...sen giremiyorsundur ama birisi kesin giriyordur sana...the cleaner yükle sil tojanı

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TaNKaY
    TaNKaY's avatar
    Erkek

hayret walla hi yaa..iyi oke de .dostum ne kullancaz biz ya bişi söyleyin kafa kalmadı a.q.:)

( computerwolf)sağlam bi prog  varmı bildiğin kardeş bi el at ya sinir oldum..

ben hiçkimseyim hiç kimse mükemmeldir dolayısıyla ben bi mükemmelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CrAyZz
    CrAyZz's avatar
    Erkek

Prorat v1.9 u indir.

ProConnective ile bağlanmayı dene eğer olmazsa ya senin makinanda bir prorat trojan vardır(bu durumda proratım içindeki trojan cleaner gibi bişi var onunla silebilirsin. P.S denedim işe yarıyor). Yada trojan i attıgın makina LAN ip ye sahiptir yani static bir ipsi yoktur. Bu durumda hiç bir şey yapamazsın bir şey dışında 200$ a ProRat Special Edition var. Bununla alles bağlanabilirsin. Kolay gelsin...

Toplam Hit: 3190 Toplam Mesaj: 4