folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayar Güvenliği - Backdoorlar
linefolder Prorat Hattında Bir Kaç Gün Aynı Kişiye Bağlanabilen Varmı?

Prorat Hattında Bir Kaç Gün Aynı Kişiye Bağlanabilen Varmı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vertigoneto
    vertigoneto's avatar
    Erkek
    arkadaşlar neredeyse her severim bağlandıktan bir gün sonra uçuyor. BAzen bağlanıldı diyor ve şifre istemeden öylece ekran kalıyor ama sonrada cupp uçuyor. Merakım şu acaba günübirlik mi bu prorat yoksa victimler mi akıllı her allan günü trojan kontrolu yapıyor ya da son nokta proratçı dostlar binbir güçlükle yediridğmiz yemimizi elimizden mi alıyor. Uzun süre ben aynı bilgisayara girebileceğim trojanı nerden bulabilirim acaba? (proratr özelliklerine sahip olan tabiiki)

Hayatta iki şey sonsuzdur. Bİrincisi evren ikincisi insanların aptallığı. Ancak birincisinden o kadar emin değilim. <br> <br> A.Aynştayn <br>
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeriC
    MeriC's avatar
    Erkek
    selam vertigo kardesim.proratta trojan olusturduktan sonra bunu birine yolaldıktan sonra zaten prorat server olusturduğunda senden mail adresi istiyor.sen bu trojanı birine yediridğinde ne zaman Ip si değişse senin mail adresine gelir Ip si ve sende devamlı girersin pc sine.ben alm yadakilerin pc leirne giriyorum bendne kurtulamıyolar.ancak 1 tek kurtulma yolları var oda pc sine ya format atıcak yada yeniden yuklemesi lazım.sen bi yerde hata yapmısısn.sana devamlı gelmesi lazım Ip sin

I"m Not a Hacker I"m a "" Security "" Professonial
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KHarOn
    KHarOn's avatar
    Erkek
    mericin dediğini yap.Olmazsa ya anti-vir yüklenmiştir yada server üstünde değişiklik olmuştur..Senin serveri yadirdiğin kişiler dial-up mı kullanıyo, ADSL mi?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vertigoneto
    vertigoneto's avatar
    Erkek
    arkadaslar sorunu tam anlayamadım aslında. Bir kac gun önce  trojan yedirdigim kisi tekrar ortaya cıktı. Ancak baglandı diyor sifre ekranı gelmiyor. Bu defalarca oldu. Bunun sebebini de bulamadım. Diger sorumla ilgili olarak sanırım av ye yakalanmıs olabilir diger bilgsayarlarda. Haklısınız. Ama bu yeni sorun ilginc. Baglandı diyor sifre ekranı yok. İsimi saglama almak icin trojanla girdikten sonra serveri hangi noktaya tekrar yolllarsam (System me mi? ) daha verimli olabilir. Farklı kullanıcı adıyla girildiginde degisikilik olur mu? Bu yüzden asıl kalp noktası neresi trojanın calısabilecegi. Bir de genelde girdigim bilg sayarlarda programlara dokunmuyorum ama norton, spyware gibi yazılımlarda nasıl degisiklik yaparsam davetsiz misafirligim kalıcı olabilir. Eski forumlarda rastlayamadım ya da gözüümden kaçmış olabilir. Simdiden saolun.

Hayatta iki şey sonsuzdur. Bİrincisi evren ikincisi insanların aptallığı. Ancak birincisinden o kadar emin değilim. <br> <br> A.Aynştayn <br>
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vertigoneto
    vertigoneto's avatar
    Erkek
    Ha bire de artık orijinal sitelerinden indirdigim yazılımı kullanıyorum cünkü evelsi gün bana ilginc bir mesaj geldi bağlanırken. Şöyleydi "Kullanmış oldugunuz server üzerinde degisiklik yapılmıs oldugundan dolayı baglanamıyorsunuz. Lütfen lisanslı yazılımımızı kullanın) Ne diim yorum siizn. Ben sadece alıcıyım (amiyane tabirle lameriz ) kardeşim buldum yükledim diyemedim tabiiki progroup a. Yani harbiden bizim server sadece bize serv diil yani. Ama gene de gusel program.Sevgiyle

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Serverda değişiklik yapıldı hatası bildiğim kadarı ile proratın serverının değişikliğe karşı kendini koruması,

serverda değişiklik yapılmasının amacı ise serverın antivirüsler tarafından görülmemesinin istenmesi. bi döküman varı bununla ilgili... prorat serverının tanınmaması için...

bağlanma hatası bütük ihtimal antivirüslerden kaynaklanıyordur..

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vertigoneto
    vertigoneto's avatar
    Erkek
    renagedalian dost (nickini umarım doru yazmışımdır.) değişmiş server bulabillirmiyiz ya da kendimiz yapabilirmiyiz. Sanırım editörler var bunu için buradaki fromularda rastlamıştım. Peki bozsak bile bu hatayı verebilme riski var sanırım. Yüzsüzlük görmezsen bu değişmiş serveri nerede bulabiliriz? Ya da editörü nereden bulabiliriz ve nasıl kullanabiliriz. Dediğim gibi bi forumda nasıl yapıldığı var ama editörün nasıl açıldığı ve kullanıldığı programının ne olduğu belirtilmemiş. Umarım yardımcı olursunuz ve umarım serverim av ye yakalanmaz bi dahakine. Sevgiyle kalın

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickhel
    nickhel's avatar
    Erkek

Bende bi ara prorat kullandım evin ordaki internet cafeye attım ilk önce 10.0.0.2 gibi bişi geldi sonra 81 ile başlayan bi ip geldi ama ertesi gün o ip ile bağlanamadım

Toplam Hit: 2134 Toplam Mesaj: 8