Prorat Mı Sub7" Mı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vertigoneto
    vertigoneto's avatar
    Erkek
    ustalar anladım ki pek trojanlı bilgsayarlar rastgele bulunmuyor. Ve sanırım cazibemle milleti keklemeye çalışacağım. Şimdi sorum şu hangisi daha kullanışlıdır bunlardan ve server' i zipleyip ve şifreleyip göndemeyi düşünüyorum. Çalıştığı anda gene antivirüse yakalanır mı bu programlar. Daha gelismislerini bulamazmıyım. YA da bunlar benim için yeterli olurmu. Saoluın

Hayatta iki şey sonsuzdur. Bİrincisi evren ikincisi insanların aptallığı. Ancak birincisinden o kadar emin değilim. <br> <br> A.Aynştayn <br>
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek

Ikiside yakalanıyor antiviruse. Prorat daha kullanışlıdır ama her bilgisayara bağlanmaz bedava versiyonu. Reverse connection özelliği olan beast 2.0.7'yi tavsiye ederim. Ayrıca prorati kullanmayın :)

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vertigoneto
    vertigoneto's avatar
    Erkek
    selamlar tekrar bu prorat neden risklidir? Ayrıca beastı nerden bulabilirim. Özelime göndermeniz mümkünmüdür. YA da hangi yabancı veya yerli sitededir. Googledan bakıyorum gerçi. Buradan ulaşabilirsem sadece google da var demeniz yeter. Ama yoksa en azından linkini özelime ya da buraya gönderebilirseniz sevinirim. İlginiz ve bilginiz için tekrar teşekkürler.

Hayatta iki şey sonsuzdur. Bİrincisi evren ikincisi insanların aptallığı. Ancak birincisinden o kadar emin değilim. <br> <br> A.Aynştayn <br>
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    Google'da var.. Prorat kullanma..

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vertigoneto
    vertigoneto's avatar
    Erkek
    Beastı buldum. Ancak bir sorum var server dosyası yokmu yoksa benmi eksik yükledim

Toplam Hit: 1994 Toplam Mesaj: 5