Protat.Exe

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iceredbull
    iceredbull's avatar
    Erkek
    arkadaşlar konuyu yanlış yeremı actım bilmiyorum ama bir sorum var  protattan veya dıger trojenlerden elde ettiğimiz server.exe dosyalarını  kurbana msn den nasıl atabılırız veya herangi bi resimle birleştirip msn den (mesela avatar falan) nasıl atarız bi yardım ya bı turlu beceremedım
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unknown_313
    unknown_313's avatar
    Erkek
    ziple at ben ce
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExTrEmE_
    ExTrEmE_'s avatar
    Erkek
    msn den de atabılırsın dosya olarakta yollayabılırsın msn den ama resımle yada baska bı dosyayla bırlestırmenı tavsıye ettmem yakalanması daha kolay oluyo o zman

butun sorulara cvp verılır hıc soru sorulmaz!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek

msn .exe yi kabul etmez oto dosyayı gondermeyı ıptal eder bence rarla veya arakdasın dedıgı gıbı zıple at

bide benım bıldıgım kadarıyla programın adı prorat protat deıl :d

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tramp_66
    tramp_66's avatar
    Erkek
    beyler amatör takılmayın msn zip li yada rarlı dosyaları tanımlıoo içerini cözüyoo ve tamam belki dosya gider ama içinde trojen filan kalmıoo dostum kurbanı bi link e yönlerdir ne bilim dosyayı bir int sayfasına at sitemynet gibi bir yere at ondan sonra gerekiosada yönlendir den bi link al link tıklandıgın da drek dowland ver ançak böle yidirebilirsin hade kolay gelsin

slm
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

tramp_66 bunu yazdı:

beyler amatör takılmayın msn zip li yada rarlı dosyaları tanımlıoo içerini cözüyoo ve tamam belki dosya gider ama içinde trojen filan kalmıoo dostum kurbanı bi link e yönlerdir ne bilim dosyayı bir int sayfasına at sitemynet gibi bir yere at ondan sonra gerekiosada yönlendir den bi link al link tıklandıgın da drek dowland ver ançak böle yidirebilirsin hade kolay gelsin

Olurmu len öle şey...

Exeler yani executable calıştırılabilir dosyalar ancak ve ancak diğer çalıştırılabilir dosyalar ile birleştirlebilir..

yani sen exe ile resimi birleştiremezsin...

msn exe alıp göndermeyi 7.5 den sonra yasaklandı.. en basiti dosyayı ziple at...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 3546 Toplam Mesaj: 6