Ps3 Oyunları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

DrKill bunu yazdı:
    -----------------------------

Bu jailbreak olayından sonra zaten sony açıklama yaptı yeni çıkacak oyunları hepsi 3.41 üstü firewall isteyecek diye. Yani aslında tamamiyle kırılmadı. Yeni oyunların blue-ray imajını bulsanızda oynayamazsınız.

jailbreak fln kullanmadım hiç kullanacağımıda sanmıormda ben aleti hiç nete felan sokmuyorum gayet sadece arada pes god of war oynamaya açıorum.. şimdi yeni oyun çıksa ben oynayamıcammı :)

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mximus
    mximus's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı:

DrKill bunu yazdı:

Bu jailbreak olayından sonra zaten sony açıklama yaptı yeni çıkacak oyunları hepsi 3.41 üstü firewall isteyecek diye. Yani aslında tamamiyle kırılmadı. Yeni oyunların blue-ray imajını bulsanızda oynayamazsınız.

jailbreak fln kullanmadım hiç kullanacağımıda sanmıormda ben aleti hiç nete felan sokmuyorum gayet sadece arada pes god of war oynamaya açıorum.. şimdi yeni oyun çıksa ben oynayamıcammı :)

ps3'ün 3.41 versiyonunda jailbreak sayesinde korsan oyun oynayabiliyoruz.Normal yani jailbreaksız kullanıcılar istediği gibi versiyon yükseltip istediği oyunu oynar. Biz yani jailbreaklı kullanıcılar da madem bu olaya girdik 'oyun bulalım netten yüzlerce' diye telaşa girer. Sonrada buraya başlık açar.Oyun bulalım beraber diye.

En çok da kapı kendiliğinden açıldığında korkuyorum şu hayattan.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mc_cO_By
    Mc_cO_By's avatar
    Erkek

Kuzenim bu işle uğraşıyor bir süredir, elinde sağlam bi arşiv var diye tahmin ediyorum.

Beklemekten hoşlanmayan, kotalı vs arkadaşlar için linki vereyim, ilgilenenler/bilgi almak isteyenler ordan iletişime geçebilir. Feridun yönlendirdi derseniz, elinden geldiğince yardımcı olacaktır.

Link

Toplam Hit: 2393 Toplam Mesaj: 14