folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder PS4 Uyumlu Wireless Kulaklık Arıyorum

PS4 Uyumlu Wireless Kulaklık Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

Merhaba dostlar,

PS4 oynarken geceleri hanımdan azar işitmekten bıktım :) Dandik kulaklıklada zevki olmuyor. Araştırmalarım sonrası her ürün PS4 ile uyumlu olmadığını öğrendim.

Forumda PS ci arkadaşlar vardı elbet kullanan tecrübesi olan vardır diye sizlere sorayım dedim.

Kullandığınız memnun olduğunuz ürünleri iletebilir misiniz?

Bütçe olarak Sony Gold Kulaklığı bandında olabilir daha fazla vermeyi düşünmüyorum. Daha az f/p varsa tanından yenmez :)

Not: Sony kulaklığı çok güzel diyorlar ancak aşırı kalitesiz malzemesi varmış ve kırılmalar, soyulmalar oluyormuş. Evdede 5 yaşında canavar var korkuma almadım. Önerilere açığım.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

wifi almana gerek yok ps4 için ayrı bütçe yapma ps4 kolunda zaten jac çıkışı var onu aktif et ve istediğin her kulaklığı kullan 

PS tuşuna basılı tut, Cihaz Ayarları kısmına gir, orada Sohbet Seslerini Tüm Sesler olarak değiştir.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4snake
    4snake's avatar
    Erkek
    Absolut bunu yazdı

Merhaba dostlar,

PS4 oynarken geceleri hanımdan azar işitmekten bıktım :) Dandik kulaklıklada zevki olmuyor. Araştırmalarım sonrası her ürün PS4 ile uyumlu olmadığını öğrendim.

Forumda PS ci arkadaşlar vardı elbet kullanan tecrübesi olan vardır diye sizlere sorayım dedim.

Kullandığınız memnun olduğunuz ürünleri iletebilir misiniz?

Bütçe olarak Sony Gold Kulaklığı bandında olabilir daha fazla vermeyi düşünmüyorum. Daha az f/p varsa tanından yenmez :)

Not: Sony kulaklığı çok güzel diyorlar ancak aşırı kalitesiz malzemesi varmış ve kırılmalar, soyulmalar oluyormuş. Evdede 5 yaşında canavar var korkuma almadım. Önerilere açığım.

Elimde Creative Wireless V2 Tactical Rage kulaklık var satcam bunu. Fiyatta anlaşabilirsek verebilirim.

Kavanoz dipli dünya
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ste1n
    ste1n's avatar
    Erkek

steelseries arctis 7. hem pc de hem ps4 de kullaniyorum herhangi bir sikayetim olmadi simdiye kadar.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

@PanxeR hocam tavsiye için teşekkürler. ORadan dandik 1-2 kulaklık takıp denemeiştim uyumlu değil uyarısı vs vermişti. O yüzdende korktu gözüm ama anladığım kadarı ile düzgün bir kulaklık sorunsuz çalışacaktır diyorsunuz?

@ste1n teşekkürler hocam o modeli de inceledim güzel duruyor. Malzeme kalitesi vs nasıldır?

@4snake hocam cihaz durumu bilgileri ve fiyatı hakkında pm atabilir misiniz?

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ste1n
    ste1n's avatar
    Erkek
    Absolut bunu yazdı

@PanxeR hocam tavsiye için teşekkürler. ORadan dandik 1-2 kulaklık takıp denemeiştim uyumlu değil uyarısı vs vermişti. O yüzdende korktu gözüm ama anladığım kadarı ile düzgün bir kulaklık sorunsuz çalışacaktır diyorsunuz?

@ste1n teşekkürler hocam o modeli de inceledim güzel duruyor. Malzeme kalitesi vs nasıldır?

Malzeme kalitesi fena degil. kafa bandi kismi metal o yuzden saglam duruyor.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Absolut bunu yazdı

normal bir samsung ve philips kulaklık sorunsuz çalisiyor dediğim ayari yapmayi unutma

Toplam Hit: 748 Toplam Mesaj: 7
ps4 kulaklık