folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder PTT Genel Müdürü’Nün 60 Danışmanı Mı Var?

PTT Genel Müdürü’Nün 60 Danışmanı Mı Var?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bychaos
    bychaos's avatar
    Erkek

PTT Genel Müdürü’nün 60 danışmanı mı var?

Tarhan, Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan'ın yanıtlaması istemiyle TBMM'ye verdiği soru önergesinde “PTT Genel Müdürlüğü'nün yapılanma şekli, kamu vicdanını sızlatmaktadır. Bir genel müdürün 60 tane danışmanı olur mu?” diye sordu.

“VİCDANLARI YARALIYOR”

60 danışmanın da makam aracı olduğunu savunan Tarhan, “PTT Genel Müdürü'nün danışmanlarının her birine araç tahsis edildiği söylemleri kamu vicdanını da yaralamaktadır. Böyle bir durumun söylentisi bile araştırılması gereken bir konudur. Millet, vergiler ve benzin fiyatları nedeniyle kendi aracına binemezken, PTT Genel Müdürlüğü rent a car gibi çalışıyorsa yazıklar olsun” diye konuştu.

“LİYAKAT KALMADI”

Kamu kurumlarının son 15 yıldır iktidar yandaşlarına olanak sağlamak için kullanıldığını söyleyen Tarhan, “TRT'ye bakıyorsunuz aynı, PTT'ye bakıyorsunuz aynı. Liyakat sistemi olmayan, ‘bu benim adamım' anlayışıyla yönetilmeye çalışan bir devlet haline geldik. Daha da içler acısı olan hak eden vatandaşlarımızın bu kurumların kapısından içeriye alınmaması” açıklaması yaptı.

60 Danışmana ne danışıyo bunlar :| 

İyi bir kalça sahibi olmanın, iyi bir kafa sahibi olmaktan daha fazla prim yaptığı bir ülkede, hiçbir şey daha ileriye gitmez. . Can Dündar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _PesimisT_
    _PesimisT_'s avatar
    Erkek

Yanlış haberdir bu. Normalde  15 dır,  diğerleri bu 15 danisana danışman olmuşlardır. Kalanlarda o danismana danışman olanların danismanidir.

Açılış  ve yoklama, buyuk osmanli hayalleri, dış güçler,  asrın lideri, oyuna gelme, kapanış...

Bu dahil; tüm genellemeler yanlıştır! Yolcu; Kendi Yolunda.... Şükür biz Allahtan başka sahibi olmayanlarız!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

60 az bizim gibi dünyanın kıskandığı bir ülkenin ptt genel müdürüne yakışmamış , 6000 falan olmalıydı :(

le le le sakine
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    _PesimisT_ bunu yazdı

Yanlış haberdir bu. Normalde  15 dır,  diğerleri bu 15 danisana danışman olmuşlardır. Kalanlarda o danismana danışman olanların danismanidir.

Açılış  ve yoklama, buyuk osmanli hayalleri, dış güçler,  asrın lideri, oyuna gelme, kapanış...

Bu şekildeyse sıkıntı olmaz ama direk 60 tane 1 kişinin danışmanı olsa idi yürekleri sızlatırdı,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek

Kamu kurumları aile şirketine döndü adam holding gibi yönetecem derken ciddiymiş .)

Biz de bilinçli vatandaş olarak sonuna kadar vergi kaçırabiliriz bunlara giden vergi haramdır mk öyle saça böyle tarak

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Bence az bile . 

Suphaneke bileni işe alıyorlar . 

Tüm namaz surelerini bileni yönetim kadrosuna

Arapça okuyabilenleri devlet yönetimine . 

Gerisini sen düşün. yeni iş kriterleri bu . 

Minimalist Değilim Tembelim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _PesimisT_
    _PesimisT_'s avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

Bence az bile . 

Suphaneke bileni işe alıyorlar . 

Tüm namaz surelerini bileni yönetim kadrosuna

Arapça okuyabilenleri devlet yönetimine . 

Gerisini sen düşün. yeni iş kriterleri bu . 

Hacı nereye basvurabilirim 28 şubatta imam hatipte idim. Direk bakanlık vs bana düşer diye düşünüyorum  :D

Bu dahil; tüm genellemeler yanlıştır! Yolcu; Kendi Yolunda.... Şükür biz Allahtan başka sahibi olmayanlarız!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

varsa vahim yoksa konuyu açman vahim

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

sözleşmelinin 2009 da 1580 tl aldıgını görünce kapattım.

kadrolu 2017 de ne alıyormuş 

PTT 3800 TL 3.düzey memur

Ptt 2.düzey 33003.düzey cumartesi-pazar mesaili.

2.düzey şube merkezler

1.düzey başmüdürlükler.

3.düzey en fazla maaşı alır

bekar 3000

Et Süt Teknik Şef Evli/1Çocuk+sendike yardımı 71 tl 4745

Toplam Hit: 1150 Toplam Mesaj: 10
ptt danışman