folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ptt Yurt Disi Kargo Sorunsali

Ptt Yurt Disi Kargo Sorunsali

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bloom
    Bloom's avatar
    Erkek

Ya bu adamlar neden bu kadar isguzarlar, sabah 6 da Eskisehir'e gelis kaydi yapiliyor, daha sonrasinda Odunpazari subesine teslim ediliyor. Oglen 1'e kadar Odunpazari subesine geldi ibaresi kaliyor.

Biraz once kontrol etmek icin gireyim dedim bir baktim paket istanbula geri gitmis. Dagitima bile cikmadan nasil geri gonderilir anlamis degilim, kesin ordaki calisan dangalagin usengecliginden kaynaklanan bir durum.

Bu durumda yardimci olabilecek birisi var mi acaba? Basaksehir pimde tanidigi olan falan varsa yardimci olabilecekse cok memnun olurum.

abc

Bloom tarafından 20/Şub/16 22:34 tarihinde düzenlenmiştir

Bortubocek sever
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Janitschar
    Janitschar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ali Baba'dan tablet kılıfı almıştım,29 Ocak'ta Türkiye'ye gelmiş sonrası yok :) sözde kargo 20 gündür Gümrük'te

PTT Gönderi takip sitesine barkod kodunu giriyorum,kodu kabul ediyor lakin sayfa boş gözüküyor,,,kadro hareketi falan hiçbişi yok !

normal mi yoksa endişelenmeli miyim ? veya kargonun akibetini sorgulayabileceğim başka bir mecra var mı ?

Acaip derecede agresifim !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Ptt mağdurlari Klübüne hoşgeldin.

Kayit sağdaki ilk kapi :)))

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bloom
    Bloom's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

Hosbuldum,hemen gidip kaydimi yaptiriyorum, tabii kayittaki adam isini yaparsa :D

Ya ne diyecegimi bilmiyorum,cok acayip bir durum,aslinda kimin gonderiyi yapmadigi bulunabilir,haftasonu kimin nobetci oldugu bellidir subede.

Bortubocek sever
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek

Tahminim şöyle:

Kargolar büyük torbalar halinde girip çıkıyor.Senin kargo torbada kalmış veya torbada unuttular. Ya da karıştı.

Bir şeyi gerçekten yapmak isterseniz bir yolunu bulursunuz, istemezseniz de bir bahane bulursunuz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bygeneral
    bygeneral's avatar
    Erkek

Bu konu iyi olmadı. Şimdi yurtdışından bizde ürün aldık. Bakalım mağdurlar kulübüne girecek miyiz? girmeyecek miyiz? Aklımda deli sorular :)

Kimsenin kaprisini çekemem, donu falan gözükür.. :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    Bloom bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

Hosbuldum,hemen gidip kaydimi yaptiriyorum, tabii kayittaki adam isini yaparsa :D

Ya ne diyecegimi bilmiyorum,cok acayip bir durum,aslinda kimin gonderiyi yapmadigi bulunabilir,haftasonu kimin nobetci oldugu bellidir subede.

Bizde doğum günu hediyesi göndermistik

İstanbul eyup. Görünüyor. Ama dağitima çikmamiş

Bekle bekle 3 gün 5 gün bekliyor. İstanbul girisinde. Nihayet 1 hafta sonra eyube geldi. Baktim şimdide orda bekliyor bekliyor 3 gün 5 gün. Biz telegon aciyoruz istanbulda değil. Yok orda diyoruz  neden gitmedi öyle paket yok. Ama bilgisayarda görünüyor. Onu ara bunu ara ona şikayet buna şikayet derken bizim hediyeyi alacaği o bayiye gönderdik orda aramislar pakeyi vermisler

Meğersem hangi salaksa benim yazdiği. Adresin üstüne tekrardan adresi yazip yapiştirmis. O adresi yanliş geçirmiş. Yanlis olunca orada beklemiş.

Tam bir ayda gitti. İlk ve son kargom oldu 

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bloom
    Bloom's avatar
    Erkek

Benim paket su an hic bir yerde gozukmuyor :D

Ozellesince de bi boku beceremedi su kurum, hala dandik.

Bortubocek sever
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

abi saçma sapan bir ülkede yaşıyoruz AB ülkelerinin hepsinde bir ürün alıp silah uyuşturucu vb. olmadığı sürece diğer ülkeye gönderebiliyorsun biz sözde ab gümük birliği üyesiyiz

bir arkadaşım fransadan yılbaşı için şampanya ve peynir gönderdi 80 euru luk o zaman euro baya düşüktü

kargo bana 500 tl masraf çıkar en az dedi

çinden çatır çatır ürün getirttim bişi olmadı da böyle şeyler görünce üzülüyorum

Toplam Hit: 976 Toplam Mesaj: 9
ptt dingil ptt allah belanizi versin ptt gibi