folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder PTT Yurtdışı Kayıtlı Posta Takip Sorgulaması

PTT Yurtdışı Kayıtlı Posta Takip Sorgulaması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Altaier
    Altaier's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı
    Altaier bunu yazdı

O durum karısık hocam , calıstıgım yer ama ptt hadımkoy avpım ben postayı alıp eve goturecek degılım 

Niye dağıtıma çıkan barkodsuz postayı cebe atsalar kim farkedicek ? Bir de niye yakıyorlar hocam ben onu çok merak ediyorum zor mu yani adrese göndermek ? Hazır yetkili birini bulmuşken sorayım :D

Hocam genellıkle yakılan taahutlu oluyo yada mektup alıcıya gıtmıyor gonderende almıyor arada kalınca yakıyolar ole telefon ayakkabıyı acık arttırmayla satıyolar bu aralar acık arttırma yapıcaklarını soyluyolar olursa haber ederım :) 

Karakterli insanların ruhu yaralarla doludur ..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    Altaier bunu yazdı
    DadasAdam bunu yazdı
    Altaier bunu yazdı

O durum karısık hocam , calıstıgım yer ama ptt hadımkoy avpım ben postayı alıp eve goturecek degılım 

Niye dağıtıma çıkan barkodsuz postayı cebe atsalar kim farkedicek ? Bir de niye yakıyorlar hocam ben onu çok merak ediyorum zor mu yani adrese göndermek ? Hazır yetkili birini bulmuşken sorayım :D

Hocam genellıkle yakılan taahutlu oluyo yada mektup alıcıya gıtmıyor gonderende almıyor arada kalınca yakıyolar ole telefon ayakkabıyı acık arttırmayla satıyolar bu aralar acık arttırma yapıcaklarını soyluyolar olursa haber ederım :) 

Hocam bi konu açsana mesela çalışma saatleriniz, haftada kaç gün çalışıyorsun, bu işe nasıl girilir, şartları nelerdir, nereden takip etmeliyiz vs ? Benim gibi üniversite mezunu işsizlerin çok işine yarar :D

DadasAdam tarafından 14/Oca/15 22:47 tarihinde düzenlenmiştir

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek

hacım saçma sapan bekletiyolar ellerinde. ptt nin sitesine gir ordan başmüdürlüğün telefonunu al çok tatlı sesli bi operatör abla çıkıyor :) one yurtdışı posta de, bağladığı yer bayağı ilgilenir senle. Benimde sorun olmuştu kimsenin bişey bildiği yok, en iyi burası ilgileniyor.

ride or die..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Altaier
    Altaier's avatar
    Erkek

Ptt calısmak ıstemessınız burda anca memur olursan ıyı bı konumda olursun gercekten ısmıyle ün salmıs bıryer bende zaten okuyorum param yok dıe gırdım :) haftada 3 gun 16 saat ne yemek ne servıs var servıs kullanmak ıstıyosanda 130 lıra ek para vermen lazım servıste mecbur kullanıcaksın avpımın oldugu yer hadımkoy dagın tepesıne kurmuslar maasda tatmın edıcı degıl servıse para verınce 1050 tl maas kalıyor 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Altaier
    Altaier's avatar
    Erkek
    banneduser bunu yazdı

hacım saçma sapan bekletiyolar ellerinde. ptt nin sitesine gir ordan başmüdürlüğün telefonunu al çok tatlı sesli bi operatör abla çıkıyor :) one yurtdışı posta de, bağladığı yer bayağı ilgilenir senle. Benimde sorun olmuştu kimsenin bişey bildiği yok, en iyi burası ilgileniyor.

Aynen oyle , postayı en ıyısı DHL gıbı ozel sektorlerden getıttırecen ya ne sıkıntı olur nede gecıkme ptt ole bı sektorkı 1 ay gecse umrunda degıl

Toplam Hit: 7709 Toplam Mesaj: 76