folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Pubg 50 TL / Tüm Steam Oyunları %25 İndirimli.PUBG Deneme Hesabı Verilir.

Pubg 50 TL / Tüm Steam Oyunları %25 İndirimli.PUBG Deneme Hesabı Verilir.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3v1ljan
    d3v1ljan's avatar
    Erkek

Hediye edilebilen tüm steam oyunlarını %25 indirimle satıyorum. Aşağıda steam profil linkim ve dh'de satış yaptığım referanslar mevcut, kontrol edebilirsiniz.

Steam Profilim: https://steamcommunity.com/id/CSGOKEYUP

Donanım Haber 

Referanslarım: https://forum.donanimhaber.com/memberReferences.asp?memID=1604946

Ödeme Aldığım Bankalar.

QNB Finansbank ENPARA
    GARANTİ BANKASI
    ING BANK
    İŞ BANKASI
    KUVEYT TÜRK
    TEB
    YAPI KREDİ
    ZİRAAT BANKASI

Soru:PC bu oyunu kaldırır mı oyunu deneme gibi bir şansım var mı?

Cevab:Evet.Size vereceğim içinde pubg yüklü hesabı alıp deneme şansınız olacak.Hem paranız boşa gitmemiş olur.

Soru: Steam da indirim olması bir şey farkettirir mi ?

Cevab:  Oyunun steam'de gördüğünüz fiyatı ne ise onun üzerinden indirim alırsınız. Steam'de 100 liralık bir oyun 75'e düştü ise ben de indirimi 75 üzerinden yaparım. iki indirim almış gibi olursunuz.

@kotominekirei ile iletişime geçebilirsiniz.Bana ulaşamadığınız durumlarda ona da ulaşabilrsiniz.

Sorunsuz Satış Yaptığım Muritler.Sürekli Güncel.
    ByFth
    Roe
    AbdullahAzad
    angels_demos
    brK
    BoLeRo
    deja-vu
    do_som
    DeTr
    GuArDiAn55
    Metalurjist
    moustache
    atakartal
    Ar0fer
    Biocyte
    pc_kiyatrist
    Mr_Dark
    sksokullu
    isot99
    iLLuMiNaTi
    krypt
    67Impala
    Tengri
    CaniSokucu

d3v1ljan tarafından 06/Tem/18 02:38 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

bilmiyorum sanal satışlar için geçerli mi ama tbtde dışardan daha ucuza satman gerekir diye biliyorum

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3v1ljan
    d3v1ljan's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı

bilmiyorum sanal satışlar için geçerli mi ama tbtde dışardan daha ucuza satman gerekir diye biliyorum

Hocam dışarda %15-20 arası satılıyor zaten.Sanırım Pubg için dediniz.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

TBT üyelerine indirim konusu açarsanız mallarda %25, yazılım, hosting vs gibi elle tutulmayan hizmetlerde %40 ‘ın altındaki indirim konularını silebiliriz. Verdiğiniz indirimsiz fiyat ürünün gerçek fiyatını yansıtmıyorsa yine silebiliriz.

bu uyarıya istinaden yapmıştım o yorumu ama ben yanlış anlamışım sanırım

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3v1ljan
    d3v1ljan's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı

TBT üyelerine indirim konusu açarsanız mallarda %25, yazılım, hosting vs gibi elle tutulmayan hizmetlerde %40 ‘ın altındaki indirim konularını silebiliriz. Verdiğiniz indirimsiz fiyat ürünün gerçek fiyatını yansıtmıyorsa yine silebiliriz.

bu uyarıya istinaden yapmıştım o yorumu ama ben yanlış anlamışım sanırım

Anladım hocam uyarı için teşekkürler.Pubg için piyasa fiyatına göre tbt üyeleri için %25 indirimle güncellenmiştir diğer oyunlar için %20 indirim ile satış yapılacaktır.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

parayı nasıl gönderiyoruz? geçen pubg almaya niyetlendim almadım. oyundaki itemleri satarak kendi parasını çıkarıyor diye gaza getirdi beni oda arkadaşım. :D Senden almak ile Steamden satın almak arasındaki fark ne? Herhangi bir kısıtlama falan var mı?

GuArDiAn55 tarafından 02/Nis/18 04:03 tarihinde düzenlenmiştir

HACKEROKAN!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3v1ljan
    d3v1ljan's avatar
    Erkek
    GuArDiAn55 bunu yazdı

parayı nasıl gönderiyoruz? geçen pubg almaya niyetlendim almadım. oyundaki itemleri satarak kendi parasını çıkarıyor diye gaza getirdi beni oda arkadaşım. :D Senden almak ile Steamden satın almak arasındaki fark ne? Herhangi bir kısıtlama falan var mı?

Size vereceğim iban numarasına gönderebilirsiniz.Benden almak ile steam arasında hiçbir fark yoktur.Hiç bir kısıtlama yoktur.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

bir adet pubg aldım. sorunsuz bir şekilde havaleyi yaptıktan saniyeler sonra oyunu gönderdi. alacak arkadaşlar tereddüt etmeden alabilirsiniz. hayırlı satışlar.

HACKEROKAN!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

baltalamak igib olmasında hediye etmek isteyen olursa diye mesajım bulunsun :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3v1ljan
    d3v1ljan's avatar
    Erkek

Güncel..

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

sorması ayıp, nasıl?

Toplam Hit: 121010 Toplam Mesaj: 125
oyun steam key indirim takas skin gift pubg