folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Pubg Lite Gelen Var Mı

Pubg Lite Gelen Var Mı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

lite ı saldılar iyice. güncelleme gelmeyecek bundan sonra.

o sebeple her yer şu anda hile. gerçi son 3 - 4 gündür hiç denk gelmiyor. fakat eskiden her oyunda en az 3 - 4 hile gelirdi.

adam rozhokta bizi jetski ile ezdi o.ç

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

Lite oynayaım dedim uçan araba geldi beni ezdi sonra nitro ile bastı gitti :)

Oynayacaksan Steamdan alcan gerçek versiyonunu oynayacaksın hile olmadan :) 

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    SHaDeWRoX bunu yazdı

Lite oynayaım dedim uçan araba geldi beni ezdi sonra nitro ile bastı gitti :)

Oynayacaksan Steamdan alcan gerçek versiyonunu oynayacaksın hile olmadan :) 

hocam sen hangi dünyadasın :) tonla hile var steamde

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maldonado
    Maldonado's avatar
    Erkek

Pubg mobile oynamak isteyen varsa pm atsin ekleselim. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    Ekerci bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

cod warzone varken neden papçi?

onda yok mu? bakıyorum videolara şimdi de pubg gibi değil şimdide ona alışmak lazım

Sniper kullanmanın verdiği zevki başka oyun vermiyor, hele bedılroyal deki o tek atışlar yokmu beni en çok çeken armor kırılma sesi adamın düşmesi hüüüğğğğ alsdkhjfalşsjk 

Plunder modu ayrı zevkli, BR Quads modu ayrı zevkli.

M4A1 + AX50 Fena.

Alışmak zor değil 2 gün oynasan alışırsın ve takım oyunu yapıldığında cidden güzel.

ilteriskagan#1827303

denedim hocam sevemedim. çok fazla hızlı çok fazla teknolojik abidik kubidik şeyler var. birde benim pc mi kaldırmadı nedir uzaklar çok dandik gözüküyor. uzak dediğimde çok uzak değil. yakın mesafe. ama en temel sorun çok fazla hızlı olması. 

pubg'de de çok fazla hacker var. 2sinide oynamayacam gibi. bugün izledim bi tane hileli adamı. nedir diye. vur ölsün devam onuda vur buda ölsün 1. ol çık. ne zevk alıyor millet bundan anlamadım. hiçbir amacı yok. level alınca birşeyde olmuyor. beynim almıyor yani

the sims oynardım pc'yi ilk aldığımızda. oturur para kasardım evi küçük küçük genişletirdim vs baya vaktimi alırdı. sonra internetten bi baktık para şifresi var bi yazdım evi dizdim cillop gibi oldu ev. herşeyin en pahalısı. sonra... 5 dk sonra kapattım oyunu. çünkü bi amacı kalmadı.

Ekerci tarafından 07/Haz/20 01:11 tarihinde düzenlenmiştir

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı
    Ekerci bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

cod warzone varken neden papçi?

onda yok mu? bakıyorum videolara şimdi de pubg gibi değil şimdide ona alışmak lazım

Sniper kullanmanın verdiği zevki başka oyun vermiyor, hele bedılroyal deki o tek atışlar yokmu beni en çok çeken armor kırılma sesi adamın düşmesi hüüüğğğğ alsdkhjfalşsjk 

Plunder modu ayrı zevkli, BR Quads modu ayrı zevkli.

M4A1 + AX50 Fena.

Alışmak zor değil 2 gün oynasan alışırsın ve takım oyunu yapıldığında cidden güzel.

ilteriskagan#1827303

denedim hocam sevemedim. çok fazla hızlı çok fazla teknolojik abidik kubidik şeyler var. birde benim pc mi kaldırmadı nedir uzaklar çok dandik gözüküyor. uzak dediğimde çok uzak değil. yakın mesafe. ama en temel sorun çok fazla hızlı olması. 

pubg'de de çok fazla hacker var. 2sinide oynamayacam gibi. bugün izledim bi tane hileli adamı. nedir diye. vur ölsün devam onuda vur buda ölsün 1. ol çık. ne zevk alıyor millet bundan anlamadım. hiçbir amacı yok. level alınca birşeyde olmuyor. beynim almıyor yani

the sims oynardım pc'yi ilk aldığımızda. oturur para kasardım evi küçük küçük genişletirdim vs baya vaktimi alırdı. sonra internetten bi baktık para şifresi var bi yazdım evi dizdim cillop gibi oldu ev. herşeyin en pahalısı. sonra... 5 dk sonra kapattım oyunu. çünkü bi amacı kalmadı.

Normal günümüz silahları ve araçları var hocam, teknolojik dediğin heartbeat sensor galiba onun dışında termal scope lar var, güdümlü füze var bildiğimiz gerçek silahlar hepsi :D  Hız olarak yavaş olsun dersen solo br girebilirsin. Oyun içindeki kol saatinin gerçek pc saatini göstermesi gibi ufak özellikler efsane olmuş.

next next next install
Toplam Hit: 1905 Toplam Mesaj: 17
pubg lite