folder Tahribat.com Forumları
linefolder Android - IOS Programlama
linefolder PVC Pencere & Kapı Sektöründe Çalışanlar İçin Android Uygulamamız

PVC Pencere & Kapı Sektöründe Çalışanlar İçin Android Uygulamamız

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek

Google Play Linki: https://play.google.com/store/apps/d...ilim.pvcmobile

PVC Mobile

PVC Mobile Nedir ?

PVC Mobile, Android işletim sistemi kullanan cep telefonu ve tabletlerinizde pencere & kapı çizim ve hesaplamasını kolayca yapabileceğiniz kullanışlı bir mobil uygulamadır.

Neden PVC Mobile ?

PVC Mobile ile;

- Müşterilere anında teklif verebilecek,

- Müşterinize ait kişisel bilgileri (isim, telefon, adres, e-mail) kayıt edebilecek ve bu bilgilere anında ulaşabilecek,

- Sineklik ve mermer hesaplarını kolay şekilde yapabilecek,

- Müşterilere verdiğiniz fiyat ve görselleri kayıt altına alabilecek,

- İşinizi cebinizde gezdirebilecek ve zamandan oldukça tasarruf edebileceksiniz.

PVC Mobile Hesap Alma İşlemini Nasıl Yapabilirsiniz ?

İletişim sayfamızdaki bilgiler ile bizlere ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.
    http://kafyazilim.com/iletisim/

Detaylar

PVC Mobile sadece hayatı kolaylaştırmakla kalmıyor, alışkanlıklarınızı hayal edemeyeceğiniz şekilde değiştiriyor. Kullanımı oldukça kolay olan bu uygulamamız yalnızca üç pratik adımda sonuca ulaşmaktadır. Bu üç adım;

1- Müşteri bilgilerini kolayca ekleyerek müşteriniz için bir profil oluşturun.

2- Eklediğiniz müşteriye ait pencerenin en ve boy bilgilerini girerek, uygun pencereyi elde edin.

3- Oluşturulan pencereye sürükle bırak yöntemiyle pratik ve hızlı bir şekilde gerekli açılır eklemeleri yapıp, detaylı özellik ve fiyat raporuna ulaşın.

Ürün Broşürü

Ön –  Arka

Ücret Nedir ve Ödeme Nasıl Yapılır ?

Ücret ve ödeme hakkında bilgi almak için lütfen iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle irtibat kurunuz.

manyaki tarafından 07/Ağu/15 15:11 tarihinde düzenlenmiştir

since 2005 // tbt
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moi
    moi's avatar
    Erkek

yazılım gerçekten kullanışlı ama hocam burası çok yanlış yer, ekmek çıkmaz. bence osiad ve türevleriyle görüş, senin yazılımından haberdar etsinler işletmeleri. 

Sadece paranoyaklar hayatta kalır...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek

Teşekkürler hocam. 2005'ten beri buralarda olduğum için eşine dostuna lazım olan olursa haberdar olsun diye açtım site içi satıştan ziyade. Oralara da bilgilendirmemizi yapıyorum zaten, tekrar teşekkür ediyorum.

since 2005 // tbt
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek
    manyaki bunu yazdı

Google Play Linki: https://play.google.com/store/apps/d...ilim.pvcmobile

PVC Mobile

PVC Mobile Nedir ?

PVC Mobile, Android işletim sistemi kullanan cep telefonu ve tabletlerinizde pencere & kapı çizim ve hesaplamasını kolayca yapabileceğiniz kullanışlı bir mobil uygulamadır.

Neden PVC Mobile ?

PVC Mobile ile;

- Müşterilere anında teklif verebilecek,

- Müşterinize ait kişisel bilgileri (isim, telefon, adres, e-mail) kayıt edebilecek ve bu bilgilere anında ulaşabilecek,

- Sineklik ve mermer hesaplarını kolay şekilde yapabilecek,

- Müşterilere verdiğiniz fiyat ve görselleri kayıt altına alabilecek,

- İşinizi cebinizde gezdirebilecek ve zamandan oldukça tasarruf edebileceksiniz.

PVC Mobile Hesap Alma İşlemini Nasıl Yapabilirsiniz ?

İletişim sayfamızdaki bilgiler ile bizlere ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.
    http://kafyazilim.com/iletisim/

Detaylar

PVC Mobile sadece hayatı kolaylaştırmakla kalmıyor, alışkanlıklarınızı hayal edemeyeceğiniz şekilde değiştiriyor. Kullanımı oldukça kolay olan bu uygulamamız yalnızca üç pratik adımda sonuca ulaşmaktadır. Bu üç adım;

1- Müşteri bilgilerini kolayca ekleyerek müşteriniz için bir profil oluşturun.

2- Eklediğiniz müşteriye ait pencerenin en ve boy bilgilerini girerek, uygun pencereyi elde edin.

3- Oluşturulan pencereye sürükle bırak yöntemiyle pratik ve hızlı bir şekilde gerekli açılır eklemeleri yapıp, detaylı özellik ve fiyat raporuna ulaşın.

Ürün Broşürü

Ön –  Arka

Ücret Nedir ve Ödeme Nasıl Yapılır ?

Ücret ve ödeme hakkında bilgi almak için lütfen iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle irtibat kurunuz.

bizim bi akraba uğraşıyor. Çizik atayım da elimizde bulunsun...

Hayırlısı...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek

Telefonumdaki kimlik bilgilerimle pvc işinin ne alakasi var? Kimlik bilgilerime ulaşmak için izin istiyor. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek
    Olgunisik bunu yazdı

Telefonumdaki kimlik bilgilerimle pvc işinin ne alakasi var? Kimlik bilgilerime ulaşmak için izin istiyor. 

Pushbots kullanan bir notification sistemi var, device id cekmek icin kullaniyor sanirim o izni cunku biz uygulama icinde kullanmiyoruz onunla alakali herhangi birsey. Ayrintili ogrenmek istersen pushbots un sitesinde canli destek var onlara sorabilirsin belki benim de bilmedigim bir sebebi vardir notification icin o izni istemelerinin.

since 2005 // tbt
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hayırlı olsun hocam, çok başarılı bir uygulama olmuş :)

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek
    ozgunlu bunu yazdı

Hayırlı olsun hocam, çok başarılı bir uygulama olmuş :)

Eyvallah hocam :D

since 2005 // tbt
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tesla-
    Tesla-'s avatar
    Erkek

güzel olmuş hocam 

BEKLE BENİ
Toplam Hit: 944 Toplam Mesaj: 9
pvc mobile pencere çizim