Quadro Mu GTX Mi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

@DadasAdam

Hocam amazon.com ne güne duruyor. Artık neredeyse bütün pc parçalarını Türkiye'ye göderiyorlar. Aldıkları gümrük ücretini genelde iade ediyorlar. Son bir yılda 10 dan fazla ürün aldım gümrük ücreti iadesi olmayan olmadı.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı
    trampfd bunu yazdı

Tabii ki GTX serisi alman lazim. Quadro cok daha advanced isler icin gerekli.

Herkese tavsiyem; bekleyin az kaldi GTX 1080 alin, titan ve 9xx serisine suan para vermeyin.

360 dolardan satışa çıkacakmış. Neyse ki yaşam standartları yüksek ve ekonomisi güçlü bir ülkede yaşıyoruz da (hamdolsun) 3*360=1080 TL'den alabileceğiz :D Şükürler olsun kazık gibi vergi vermeden ekran kartı alabiliyorum. Maşallah, inşallah. Amin. Sandıkta görüşürüz.

Seçmen mod off.

Bu ekran kartını 2000 TL'den kitleyecekler parası olmayan beklemesin.

Edit: bunlar gtx 1070 içindi. 1080 de 3000 TL'ye yakın olur.

Malesef öyle, ama ben Amerika'da yaşıyorum, istersen ve beklersen burdan alır sonbahara doğru tatile geldiğimde bir adet getirebilirim müridcan.

Ehl-i Byte
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    trampfd bunu yazdı
    DadasAdam bunu yazdı
    trampfd bunu yazdı

Tabii ki GTX serisi alman lazim. Quadro cok daha advanced isler icin gerekli.

Herkese tavsiyem; bekleyin az kaldi GTX 1080 alin, titan ve 9xx serisine suan para vermeyin.

360 dolardan satışa çıkacakmış. Neyse ki yaşam standartları yüksek ve ekonomisi güçlü bir ülkede yaşıyoruz da (hamdolsun) 3*360=1080 TL'den alabileceğiz :D Şükürler olsun kazık gibi vergi vermeden ekran kartı alabiliyorum. Maşallah, inşallah. Amin. Sandıkta görüşürüz.

Seçmen mod off.

Bu ekran kartını 2000 TL'den kitleyecekler parası olmayan beklemesin.

Edit: bunlar gtx 1070 içindi. 1080 de 3000 TL'ye yakın olur.

Malesef öyle, ama ben Amerika'da yaşıyorum, istersen ve beklersen burdan alır sonbahara doğru tatile geldiğimde bir adet getirebilirim müridcan.

Teşekkür ederim hocam düşünmen yeter :) İncelemeler ve oyun performansı çıksın duruma göre pm atarım hocam almayı düşünürsem.

@RaAmLis  iade yapıldığını bilmiyordum hocam ya u çok iyi oldu bundan sonra amazondan pc toplayalım artık :)

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
Toplam Hit: 1939 Toplam Mesaj: 15
gtx nvidia ekrankarti videoduzenleme