folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilişim Güvenliği
linefolder R-Studio'dan Anlayan (Profesyonel Anlamda)

R-Studio'dan Anlayan (Profesyonel Anlamda)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek

Arakdaşlar, R-Studio üzerideki bilgiler, ayarlar, seçenekler hakkında uzman olarak bilgi alabileceğim arkadaşlar olursa sevinirim. (Resimde sadece C: olduğu için C: gösterildi. D: ya da başka sürücüde de benzer partlara ayırma işlemi yapıyor. olay işletim sistemi değil anladığım kadarı ile)

3Dxsolid tarafından 21/Eki/16 11:29 tarihinde düzenlenmiştir

Hayırlısı...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek

up

Hayırlısı...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Okumak onemli haci programi kullanmayi bilmiorum ama esek gibi yazili neyin ne anlama geldigi1-500 sisyeme ayrilan kisim 500~23232 alan disk alanin.

isim diskin seri numarasi marka be modeli

3. Turkceye cevir anlarsin haci

Bu arada fdisk Nedir yeni nesil diskpart neler yapar bilgin varmi?? Bence bunlari bi arastir diskin nasil calistigini ogren ordaki yaziyi anlarsn.

delimiyim ben?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı

Okumak onemli haci programi kullanmayi bilmiorum ama esek gibi yazili neyin ne anlama geldigi1-500 sisyeme ayrilan kisim 500~23232 alan disk alanin.

isim diskin seri numarasi marka be modeli

3. Turkceye cevir anlarsin haci

Bu arada fdisk Nedir yeni nesil diskpart neler yapar bilgin varmi?? Bence bunlari bi arastir diskin nasil calistigini ogren ordaki yaziyi anlarsn.

Kardeşim bana teknik anlamda bilgi lazım. Dediğin sadece C: için geçerli. D: olunca da benzer ayrım yapıyor ama bu ayrımı neden yapıyor, neye göre yapıyor. Bir diski ararken 20 tane ayrı partition buluyor. Neye göre buluyor ayırıyor. Nasıl kurtarmak lazım. Bunlar lazım bana. Sadece orada yazanları google da arattırınca az çok öğrenebiliyoruz ama bana teknik detay lazım, kullanım açısından... Yine de teşekkür ederim.

Hayırlısı...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Hocam orayi kurtarmayacaksin orasi boot manageri windowsun windowsu boot eden bolum bunu disk yapmiyor windows hazirliyor ve boluyor kurulum yaparkenki sisteme ayrildi bolumu 

delimiyim ben?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

mesela 1 de o numaralar, program diske gider ben seni okuyacağım der diskte tamam okuycaksan sana bir öğrenci numarası veriyorum (bunada info deniyor) der. o numara programın diske gidip bilgi almak istediğinde aldığı info numarası.

2.sisteme ayrılan bellekler, windows dosyaları açabilmek için yani bilgisayarın açılabilmesi için bazı boot dosyalarını sürekli açıp kapatır büyültür küçültür. bu işlemleri windows kurulu olan dizinin haricinde yapar. yani ek bir diske daha alana daha ihtiyaç duyar.

sağdakiler zaten normal diskin üretim yani diskin modeli markası kapasitesi vs. standart bilgiler gibi görünüyor.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı

mesela 1 de o numaralar, program diske gider ben seni okuyacağım der diskte tamam okuycaksan sana bir öğrenci numarası veriyorum (bunada info deniyor) der. o numara programın diske gidip bilgi almak istediğinde aldığı info numarası.

2.sisteme ayrılan bellekler, windows dosyaları açabilmek için yani bilgisayarın açılabilmesi için bazı boot dosyalarını sürekli açıp kapatır büyültür küçültür. bu işlemleri windows kurulu olan dizinin haricinde yapar. yani ek bir diske daha alana daha ihtiyaç duyar.

sağdakiler zaten normal diskin üretim yani diskin modeli markası kapasitesi vs. standart bilgiler gibi görünüyor.

Hocam biraz daha açabilir misin

Hayırlısı...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    3Dxsolid bunu yazdı
    siyahbereli bunu yazdı

Hocam biraz daha açabilir misin

Dahasını malesef bilmiyorum. yazdıklarımda %100 odur diyerek değil sadece yorumum doğru olmayada bilir.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
Toplam Hit: 11647 Toplam Mesaj: 8
veri kurtarma r-studio profesyonel