folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hertürlü Web tabanlı Saldırı Taktik ve Stratejileri
linefolder RADMİN İLE PC"LERE SALDIRI....!! ( ACİL YARDIM LÜTFEN)

RADMİN İLE PC"LERE SALDIRI....!! ( ACİL YARDIM LÜTFEN)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gaobot
    gaobot's avatar
    Erkek

s.a. arkadaşlar Advanced port scanner ve remote administrator21 i kudum belli IP aralıklarını Advanced port scanner e giriyorum tarama başladıktan sonra listelenen numaralardan hangi ip numarasını remote administrator21 de yazıp kontak kurcez anlayamadım? hangisini denesem "error başlıklı Can't connect to the server" hata mesajı geliyor?

her seferinde full control seçeneğiyle denedim onla bi alaksı yoktur sanırım gülünç durumda olabilirim belki ama gülmeyin ben daha çok çok yeniyim  

ÇALIŞMAK EĞLENCELİDİR AMA ŞİMDİ EĞLENCE ZAMANI DEĞİL...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fugutive
    fugutive's avatar
    Erkek

Kardeş radmin i bende kullandım ancak radmin le bilgisayara girebilmen için radmin in karşı tarafta bi dosyası olması lazım radmin i karşı bilgisayara da kurman lazım.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gaobot
    gaobot's avatar
    Erkek
    eywallah fugutive kardeş de peki karşı tarafa kurmadan kullanacağımız bir program yokmu henüz

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    radmin ile girmenin mantigi cok kolay. biraz kafayi yorsaniz girersiniz.

burayi da okuyun
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Escape
    Escape's avatar
    Erkek
       Radmin bir uzaktan kontrol programı, yani hack için tasarlanmadığı için karşı tarafa dalmayı zorlaştırıyor.. Mesela şifre koymuşsa olay bir kat daha zorlaşıyor.. Ama tabiki dökümanda anlatıldığı gibi acemi kullanıcılara dalınabiliyor..

!!Minareden at beni in aşşağa tut beni!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    subwoofer
    subwoofer's avatar
    Erkek
    selam arkadaslar bu benim ik mesajım yanı bende bu konuda yenıyım vede sokumanda okudugumlan bısıy beceremedım yanı herseyı uyguluyorum ama sıfre ıstıyor cok denedım sıfresız bgs yok mu???

alemde dallama çook adam olan yook adam olamayanı mikeriz olanıda artık size kalmıs
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gaobot
    gaobot's avatar
    Erkek
    sifersiz pc ler var güzel kardes te.... olay orda kopuyor zaten o sifreyi kıramazmıyız onu soruyom bende neyapmam lazım dalmam için pc ye..... bıktım walla karşıma çıkan sifrelerden bea.... HEPSİNİZE SEVİYOR BEN. Gaobot

Toplam Hit: 2468 Toplam Mesaj: 7