folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Radyosu Fuat Ergin İle Hiphop Workshop

Radyosu Fuat Ergin İle Hiphop Workshop

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ebter
    ebter's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar devam ettirmekte olduğumuz Gerçek Yeraltı programıyla birlikte bu projeyide burdan duyurmak istedim, belki ilgilenen arkadaşlarımız olur...

29-30 Mayıs Cumartesi - Pazar günlerinde gerçekeleşek etkinliğimiz SABANCI ÜNİVERSİTESİ'nde saat 09:00'da başlayıp, saat 14:00'da sona erecektir. Saat 08:00'de Kadıköy'den servisimiz kalakacaktır ve etkinlik sonunda yine Kadıköy'e servis kalkacaktır.

WORKSHOP DA, ULAŞIM DA ÜCRETSİZDİR...

Workshop'da Fuat Ergin ile beraber söz yazacaksınız, ondan Hiphop müziğinin nasıl doğduğunu, nasıl geliştiğini, DJliği, Turntablism'i, Türk Hiphop tarihini öğreneceksiniz. Öğreticinin yanında çok eğlenceli bir çalışma olacak...

Bu workshopa katılmak için
    Adınızı Soyadınızı:
    Doğum Tarihinizi:
    Okulunuzu:
    Semtinizi:
    Cep Telefonunuzu:

workshop@radyosu.org 'a mail atmanız yeterli, 40 kişilik kontenjanımız vardır, gelen başvuruları değerlendirerek geri dönüm yapacağız.

Gerçek Yeraltı Ekibi

SPONSOR: APPLE PUPA BİLİŞİM (www.pupabilisim.com.tr)

//www.radyosu.org\\//Gerçek Yeraltı\\
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ebter
    ebter's avatar
    Erkek

Arkadaşlar yok mu gelmek isteyen? Her türlü sorunuzu buraya yada pm olarak atabilirsiniz. Ayrıca Taksim'den de bir servis kaldırma planlarımız var, karşıda olan arkadaşlar için...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek

ebter bunu yazdı:
    -----------------------------

Arkadaşlar yok mu gelmek isteyen? Her türlü sorunuzu buraya yada pm olarak atabilirsiniz. Ayrıca Taksim'den de bir servis kaldırma planlarımız var, karşıda olan arkadaşlar için...

bana uzaklardaaaa olmasa ben kesin gelirdim cok isterdim yaw. Orlarda olanlar neden gelmek istemiyor

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mr_Dark
    Mr_Dark's avatar
    Erkek

hocam eyw. başvuralım ya çıkmazsa 40 kişilik kont var rahat 200 -300 başvuru vardır

!!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ebter
    ebter's avatar
    Erkek

Mr_Dark bunu yazdı:

hocam eyw. başvuralım ya çıkmazsa 40 kişilik kont var rahat 200 -300 başvuru vardır

hocam emin ol öyle değil, zaten ilk başvuranlara değil aralarından seçtiklerimize geri dönüş yapıcaz. Ayrıca tahribattaki arkadaşlar bi yandan bana pm olarak isimlerini atarsa onlara yardımcı olurum elimden geldiğince.

Toplam Hit: 1265 Toplam Mesaj: 5