Ransomware Yiyenler Buraya

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Selamlar, takılırken gördüğüm bir site. İddialılarmış. Linke ulaştığım linki kaybettim laksjfdad Neyse sonuç olarak hedef link aşağıda. Anladığım kadarı ile 1 mb dan küçük şifrelenmiş bir dosyanızı gönderiyorsunuz inceliyorlar var ise antisi al bu linkten yazılımı indir çöz dosyanı diyorlar. Linkten yönergeleri izleyin dediklerini yapın. Bir umut işinize yarayabilir... Kolay gelsin. Yedeklerinizi alın düzgünce sonra allah allah diye dolanmayın, bu konuya girip medet ummak zorunda kalmayın. Bol güneşli az virüslü günler... 

https://www.nomoreransom.org/

Edit: Bu siteden denk geldim link e. Sonra tuzah la buuu diyen olmasın asşlkdja-->  https://www.siberguvenlik.web.tr/

Edit 2: Ahan da direk linkhttps://www.siberguvenlik.web.tr/index.php/2019/07/26/fidye-yazilimina-para-odemeyin/

Eğer bu tip link mink payllaşım yasaksa edmin edmine kimseler silebilir kaldırabilirler.

dcpromo tarafından 30/Tem/19 16:38 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

"Kanka ben şifreleyeyim sen çöz parayı kırışırız olur mu ? Şimdi ben adamdan para istersem büyük para isterim buda illegal sen daha az iste legal olsun yolumuza bakalım."

Demek olmuyor mu bu :D

Edit öyle ransom'u falan çözecek babayiğit olsaydı bunun ticaretini yapmazdı :D Basit değil o işler öyle :D

MhmdAlmz tarafından 30/Tem/19 16:21 tarihinde düzenlenmiştir

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Yiyenler düşünsün :D Yedirenler sağolsun. Allah göstermesin. Amin :D 

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarHead
    WarHead's avatar
    Erkek

Ben hayatım boyunca yemedim. :) yemeyide düşünmüyorum.

Emekli
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    WarHead bunu yazdı

Allah yedirmesin zaten :)

next next next install
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    WarHead bunu yazdı

Allah yedirmesin zaten :)

Amin ! :D

anca gidersin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

steganos backupla yapilan hicbisi cozulemiyor artik ona dondu yas<>valamar..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Yiyenler nasıl yedi biraz anlatabilir misiniz ?

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı

müşterilerimin geneli gelen maillerden dolayı.. pdf yad doc uzantılı ama aslında .exe vs vs.. en büyük kaynakları kurumsal mailler..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    cybermole bunu yazdı
    italyan bunu yazdı

müşterilerimin geneli gelen maillerden dolayı.. pdf yad doc uzantılı ama aslında .exe vs vs.. en büyük kaynakları kurumsal mailler..

Personeli bilgilendirici döküman atıp az buçuk da tırsmaları için olayı abartınca etkili çözüm oluyor. Ben iş yerine ilk başladığımda virüsler kasayı sırtlamış götürüyordu asdfkjşakj sonra antivirüs vs kurulum ayarlama biraz da korkutucu bilgi mailleri. Ek olarak şirket mailini gidip fal sitesinde kullanan dallamalar oluyor onları da kastederek subliminal mesaj falan %90 başarı sağladım. Son 1.5 Yıldır 1 adet bile virüs vakası yaşanmıyor. tututututu maşallah asfkjşakl :D 

next next next install