Rapidshare ¿

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pisco_maniach
    pisco_maniach's avatar
    Erkek
    slm millet şu rapidshare çılgınlığı ile ilgili tam olarak ne, ne işe yarıyo nasıl
    kullanılıyo gibi bi sürü soru soruyolar bende tam olarak bilmiyorum müsait ve
    bilen biri konu ile ilgili yardımcı olur bu cahil öküzleri aydınlatırsa ii olur!
    teknoloji ve interneti geriden takip eden bi grup öküz

( Alıntı ama daha önce bu soruya hiç cvp almamışlarmışmış alıntı yaptığım kişi
    ( kendisi tahribat üyesi değil ) buraya yazmamı söledi bi mürid kardeşim
    ilgilenir ( tabii boş vakti olan ) herhalde!

...bana faydası olmayan klisenin papazını zikim, yansın ibnelerin alayı su veren itfayenin hortumunu zikim...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpY-EaFw
    SpY-EaFw's avatar
    Erkek
    şimdi bu rapid parasız kullanıldığında saat başı belli indirme limiti olan paylasim amaçlı dosylarını upload edebileceğin bi yer... free ye basıp orada yazan saniyenin dolmasını bekliosun link e tıklaıp indiriosun bu kadar :D

ilk oyu bu sefer ben kullanamadım :Y abi ben kullanmadan oy vermeyin aq
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rbtx
    rbtx's avatar
    Erkek
    Sulltana bunu yazdı:

şimdi bu rapid parasız kullanıldığında saat başı belli indirme limiti olan paylasim amaçlı dosylarını upload edebileceğin bi yer... free ye basıp orada yazan saniyenin dolmasını bekliosun link e tıklaıp indiriosun bu kadar :D

saat başı beklemene gerek yok modemini resetle hakkın dolunca sora devam et
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpY-EaFw
    SpY-EaFw's avatar
    Erkek
    bi saat bekle demedim zaten saatlik limiti war dedim hile yolları sana kalmış :)

ilk oyu bu sefer ben kullanamadım :Y abi ben kullanmadan oy vermeyin aq
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yuxel666
    yuxel666's avatar
    Erkek
    bi arkadaş güvenlik bölümünde konuya harika bi çözüm getirmiş..hepimizin bildiği local ip değiştirme komutuyla bat dosyası yapmış hemencecik değişiyomuş ip si modemi reboot yapmaya gerek kalmıyomuş:)) zuhuhahahazaAAaahuzahuhahaha

fasist kaynıyo ortalık yaa..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    aynen yuklemesimi onuda ben anlatim ;

sayfa yi actiginda rapid.de felan direkt karsinda gozat durur yaninda da upload(yukle) bulunur.buraya isteedigin dosyayi orjinal formatinda yukleyebilirsin yukleme hemen gerceklesmez tamamen dosyanin buyukluguyle bagintilidir.ornek 1 MB baglantida 40 MB dosyayi 15 dk da rahat yukler siteye .burdaki en onemli olay yuklemeden sonra ki linkler o linklerden once eger mailini upgrade edeceksen surekli sana linkler maille gelir o linkler vasitasiyla da istedigin kisiye ulastirirsin dosyalarini yada paylasirsin.hadi kolay gelsin.hayirli download lar.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek

SEN FORMU GEZ NE NE ÖGRENİRSİN BAK RAPİDSHARE NE İŞE YARIYO BU BÖLÜMDE GÖRECEN :http://http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=16821

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
Toplam Hit: 2011 Toplam Mesaj: 7