folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hesaplar / Üyelikler
linefolder Rapidshare Accounts[ Nikoteen ]

Rapidshare Accounts[ Nikoteen ]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    NoName bunu yazdı:
    -----------------------------

Nikoteen bunu yazdı:

Bugün İçin Yeteri Kadar Özel Mesaj Attınız, Yarın Devam Edin... 

+

public account halen sağlam 5Gb limiti kalmis madem o kadar acil bitmeden gör işini derim hojam.. 

herhangi bi publiec göremiyorum.konunun ilk mesajında verdiğin yanlış şifre diyor. 2. verdiğin ise patlamış.başkada göremedim :)

public edilmiş bir accountan bahsediyoruz burda sen cevap yazana kadar herhalde gitti hocam.Public edilen her accoun saate 3-5 gb limit atıyor seni beklicek hali yok ya.. ama al bir tane daha veriyorum işin yarıda kaldı sanırım bu kadar ısrar ettiğine göre.. fakat pm atamıyorum pm hakkım bitti.bununda 15Gb limiti kaldı sonradan vıy ben görmedim,vıy buda patlak deme.. accountların limitini tutmak elimde olsaydı..

Login: 7032894 
    Password: NDqLsY4Hy8

Son olarak : Rapid accountları nasıl indirdiğim soruluyor sürekli şu anlık değil ama ilerde açıklayabilirim belki.. şimdilik premium user olanlara bir uyarı veriyorum ;http://www.bildirgec.org/yazi/url-link-kisaltma-servisleri bu sayfadaki yada bilindik bilinmedik herhangi bir link kısaltma servisinden asla YARARLANMAYIN !!! indirecğeiniz şeyin linki bu servislere saklanmışsa log out olun linki alıp bir yere kaydedin öyle giriş yapıp indirin.Bu gibi servisler üzerinden direk indirme yapmayın ! Bunun dışındaki yola zaten istesenizde önlem alamazsınız yapılabilecek en akıllıca şey hesabı apypalla almaktır aksi takdirde hacklenen accountunuzu asla geri alamazsınız zira 2.taktikle hacklenen sadece accountunuz olmaz.Fakat 2. taktikte sıradan userlara değil webmasterlara uygulanabilir o yüzden genel kesim pek etkilenmez..

Troubles'll come & they'll pass
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmet_4213
    mehmet_4213's avatar
    Erkek

TBT ye uzun zamandır üyeyim yazılarınızı okuyorum her yönüyle güzel bir site bir zamanlar bu siteye üye olabilmek için 1 sene beklediğimi bile hatırlarım o kadar takip ettiğim bi siteye mesaj bile yazmadan ayrıldığım için kendime cok kızıyordum bunu artık aşıp mesaj yazmaya başlıyorum cok teşekkür ederim paylaşım super olmus. cok işime yaradı tıpkı diğer programlarda olduğu gibi.

ellerinize emeğinize sağlık

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scaryhim
    scaryhim's avatar
    Erkek

hocam böyle mükemmel bi paylaşımı her ne kadar kullanmamış olsam da teşekkür ediyorum

her ne kadar sen söyledikten sonra da olsa teşekkürler tekrar... 

Tarikatın Avukatı alicancicek@gmail.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

listedeikler Rmk hojamdan rica ettim yeni şifreyi size pm atıcak birazdan.Benim pm hakkım bitti :) şifre ölünce pm atmaktan çekinmeyin,söz vermek göt vermeye benzemez ;)

Expiration date: Sun, 10. May 2009

Traffic left: 6 447 MB (+21 GB)
    RapidPoints: 1138

Server time: 19.11.2008 00:28:56

Used storage: 382 810 MB 
    RapidPoints PU: 7

TrafficShare left: 26.00 GB Files: 6882

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trooper
    trooper's avatar
    Erkek
    Hocam hersey icin sagol sayende 2-3 gün de olsa rapidin tadını cıkarttım :)

ZzZzZzZ...!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    kusura bakmayın bütün gün pc basına yeni geçiyorum yeni accountlarınızı pmledim.Hazır haber vermek için topiğe girmişken bir tanede public verdim,2.mesajdan takip edebilirsiniz

Verdiğim accountlara çok geç bakıyorsunuz sanırım arkadaşlar o yüzden her pmlediğim faydalanamıyor.En sonuncusundan da faydalanan 2 saat faydalanabilmiş.Bu konuda yapabiliceğim hiç bir şley yok tamamen acount sahibinin ayıntmasına bağlı bir olay bakarsınız bir account 1 hafta gider bakarsınız 2 dksonra ölür.. siz bana pm atın yeter..

Zamanında söyledik msn ekleyip gelin diye o zaman pmlerinize bakıncaya kadar geçen zaman zararınıza olmıcaktı ama..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek
    Ben istemiyorum konuda çeşit olsun :D

Konumu silenlere inat kürdüm
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    hala devam ediormu acaba :P